Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Mнения за тонколони


Recommended Posts

Здравейте!Мисля да си взема едни по свестни колонки за шкодата,защото в момента съм със CD Pioneer,обаче предните колонки са някакви долнопробни ''Mark-V DRS'' или нещо такова,ама едната е предала богу дух и ''пърди'' :lol: Отзад съм в истинския смисъл на думата ''тонколони'' от една велика българска марка от миналия век ''Респром",4ОМ,10Вата с два говорителя и филтър във всяко озвучително тяло :lol: .Та искам да ги подменя с по-добри,та и аз да се порадвам малко на що-годе нормален звук smile049

За предната линия съм избрал 2 броя от тези : http://tpetrov.com/search.php?s=MGT6836

,а за отзад - две елипси от тези : http://tpetrov.com/search.php?s=PR9648

Очаквам вашите мнения за колоните - дали са що-годе добри за парите си,все пак не се целя в най-скъпите,мисля че това е достатъчно.На CD-то ми пише 4 по 50W MOSFET.Смятам че ще ми свършат работа,защото никога не го усилвам повече от половината...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Бошман ще останеш недоволен :? По-скоро си вземи някое по-евтинко панасониче или сони ... дори и само за отпред или отзад - но ще ти хареса много повече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя съвет е да вземеш колоните с най-голяма магнитна система. То за тоя ценови клас, не знам какъв друг съвет може да се даде. И не съм съгласен с joeless,че Панасоник или Сони са по-добри.Единствено биха били по-скъпи :D Успех в избора !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Бошман ще останеш недоволен :? По-скоро си вземи някое по-евтинко панасониче или сони ... дори и само за отпред или отзад - но ще ти хареса много повече...

и неможах да разбера как прецени че от бошмен ще остане недовоелн.Понеже според мое и не само мое наблюдение бошман е най-добротоотпо евтиния клас и за тия пари 30лв може да се намери нещо много сносно.може да обиколи заложните къщи и от там да си хареса нещо-марково което ще бъде на доста сносна цена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да речем че съм си купувал и монтирал и бушмен, и евтин панасоник и имам някакви впечатления ;) освен заложните къщи, в тунинг форума също се продават доста секънд хенд говорителчета на цените на нов бушмен, но с доста по-добър звук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.