Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Магазини за крепежни елементи


Recommended Posts

Колеги, някой има ли идея къде е преместен (ако разбира се не просто закрит) магазина на Евроболт в София? Беше на Раковска и Сливница, но днес като минавах оттам видях прааааазно пространство и табели че се дава под наем.. Та ... Някой ако има сведения - да каже, че съм го закъсал за един болт най-обикновен но с ф11 ](*,) Или поне къде другаде мога да намеря нестандартни размери болотове...[list=]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на сайта им (euroboltbg.com) има оставени мобилни телефони

 

успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво са ти тия скъпари Евроболт? Потърси първо в Улмер, ако там нямат каквото ти трябва има още един добре зареден магазин на ул. Първа Българска армия близо до колегата malkiq :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно Джо има предвид един по-евтин магазин за крепежни елементи, който беше пак на ъгъла с Раковски, но от другата страна на бул. Сливница срещу сградата на Агенция митници... само че него го събориха преди повече от година, да не кажа дори две и сега е преместен някъде на Военна рампа, но точният адрес не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно Джо има предвид един по-евтин магазин за крепежни елементи, който беше пак на ъгъла с Раковски, но от другата страна на бул. Сливница срещу сградата на Агенция митници... само че него го събориха преди повече от година, да не кажа дори две и сега е преместен някъде на Военна рампа, но точният адрес не знам.

 

може и да сте прави, незнам защо винаги съм си мислел че магазина е на раковска и сливница, откъм центъра, а сега като загледах картата май се пада точно отсреща, при алтернаторите и акумулаторите :oops: срам, срааааааам, срам...

пак отивам да търся ей сега ... а иначе - скъпо не скъпо, то за едно болтче колко да ми вземат smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм изключително ТЪП човек.. ](*,) Евроболт са си на адреса посечн на сайта, но идиоти като мен които вярват твърде много на ГПС-а си и забравят да се оглеждат все така съществуват.. Дано не ставаме повече smile049

11мм болт нямаха, но намерих мноооого по-добро решение на проблема си

Доволен съм

:smt017

 

 

 

Моля, ако администраторите преценят, да изтрият темата, не ми се ще да подведа някой

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.