Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Браво Цвети!


coverdale

Recommended Posts

Цвети Пиронкова е на полуфинал на Уимбълдън!

Браво Цвети!

Днес,истински се гордея,че съм българин! smile126

 

http://www.dnevnik.bg/sport/2010/06/29/ ... n_s_62_63/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер мач на Цвети. Евала!

Аз също съм много горд като българин. Мисля,че има много голям шанс да играе финал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала Цвети, браво Пиронкова!

След вчерашната победа над Бартоли, имах сериозната надежда, че днес ще има по-малко проблеми срещу американката.

Не се сещам, дали Мануела Малеева е влизала в четворката на турнир от Големия Шлем...

Да стискаме палци в четвъртък - Звонарьова би Клайстерс, която пък вчера би Енен, така че хич няма да е лесно!

А пък и Цвети е толкова готина smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко години ,офисът ни беше срещу кортовете на новотела...

Гледах как по цял ден буа топката, майка и отстрани (изтъкнат тренер по плуване), много работа отхвърлиха, много търчане, невероятно.....толкова труд, да е жива и здрава ,да ни радва !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм гледал мача, но прочетох за него в "Труд". Поздравления за Цвети за смазващата победа. А що се отнася до сестрите Малееви, според същото издание нито една не е достигала толкова далеч на "Уимбълдън".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно представяне на Цвети, поздравления. smile126 smile126 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Достойно представяне на Цвети и днес, smile126 въпреки надмощието и победата на опонентката и. Само не знам с кой "мозък" авторката е сложила такова заглавие на статията: smile150 http://sportni.bg/?tid=40&oid=2546603&cid=11274

 

 

Коментарите на корта, гейм по гейм: http://tennis24.bg/g3h4i34j1l2627m34/%D ... 200:2.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен тъпото заглавие има и други грешки - както и да е.

Огромно впечатление ми направи обикновено безпристрастната английска публика - хората ръкопляскаха на грешки на Звонарьова (демек радват се когато Цвети печели), а на уинърите на Цвети направо избухваха!

С други думи, нащо гардже не само ние си го харесваме, а и англичаните, а сигурно и мноооого други.

Много подобрен първи сервис, по-мощна игра от задна линия, "по-бързи крака", много стабилна психика и т.н. и всичко това ми дава големи надежди за US Open - само след 2 месеца.

Ако Цвети беше отишла на финала, това щеше да е за пръв път в историята - няма случай "непоставена" в основна схема тенисистка да е достигала до финал на Уимбълдън.

Според мен днес Цвети не игра слабо, напротив - Звонарьова игра много добре, но и имаше голям шанс - последните 2 точки на втория сет (едната - линия, другата - топката се удари в ръба на мрежата и падна като изплюта).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.