Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нещо интересно и от мен най-накрая!!!


Recommended Posts

Колата е Octavia 1.6 glx '99. Работата по нея продължи около 2 години бяха сменени доста конпоненти, но в крайна сметка това ще е засега.

 

http://gpopov84.snimka.bg/?album;aid=398895

post-2339-138453236794_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Изглежда невероятно. Само, че.... този кондензатор върху бутилката на газта????? Не зная де... аз не разбирам много.. да кажем, че съм подочул от тук от там :) и... нямаше ли да е по - добре, ако кабелите за сигнала не са за тонколони ? Все пак другите са екранирани. (мое мнение) Но... според мен с кондензатора на бутилката е голяма бомба със закъснител.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала отдавана небях виждал такъв ентусиазъм.Получило се е много добре.Малко са хората които правят тези неща както трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за хубавите думи, радвам се, че труда ми се оценява.

 

Изглежда невероятно. Само, че.... този кондензатор върху бутилката на газта????? Не зная де... аз не разбирам много.. да кажем, че съм подочул от тук от там :) и... нямаше ли да е по - добре, ако кабелите за сигнала не са за тонколони ? Все пак другите са екранирани. (мое мнение) Но... според мен с кондензатора на бутилката е голяма бомба със закъснител.

 

Къде видя кондензатор сложен над бутилката? Той се намира пред бутилката, а между тях има 18мм ПДЧ - така че няма проблеми там - не ме мисли! И къде видя тонколонни кабели за сигнал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На снимката така ми се видя, че кабелите който отива и излизат от усилвателя са едни и същи това имах предвид, но... това не го казвам за да оплювам направеното. Станало е страхотно. Евала =D> и бутилката се е прикрила много добре по този начин. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На снимката така ми се видя, че кабелите който отива и излизат от усилвателя са едни и същи това имах предвид, но... това не го казвам за да оплювам направеното. Станало е страхотно. Евала =D> и бутилката се е прикрила много добре по този начин. :)

 

 

smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Още подобрения по проекта можете да намерите тук:

http://gogosound.hit.bg/octavia.html

 

http://gogosound.hit.bg/index.html

 

а тук можете да разгледате всичко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.