Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дайте съвет за озвучаване на Октавия 1 ((тур)


Recommended Posts

Здравейте пичове . Моля да помогнете с някои и друг съвет относно озвучаване на Октавията ми .Случая е следния . Колата има колони фабрични само отпред и мп3 радио jvc 200 лв. Искам да си сложа музика в гнездата за елипси които са почти в багажника ( колата е комби) . Въпроса ми е дали има смисъл да слагам JBL елипси 4''x6'' за 100 лв ( 4х6 ми казаха в един сервиз че могат да се слагат но не и по големи . В гнездата има само за толкова място незнам дали е вярно .) или блаупункт за 45 лв. И другият ми въпрос е дали ще открия голяма разлика ако сложа и пищялки на задните врати където има гнезда и за тях. Като се има на в предвид, че не съм маняк и не съм професионалист, които да има набито ухо и да долавя най малките искривявания на говорителите и не съм фен на силната музика в колата . Моля за съвет какво да избера jbl , блаупункт а може би и херз но херз до сега не намерих в магазините на Варна. Ако някой знае място където продават говорители на нормални цени и голям избор в Варна може да ми сподели.

И ако може някой да ми каже на 100 % дали само 4х6'' говорители могат да се монтират отзад в гнездата.

Благодаря предварително.

Чакам за съветчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, отзад могат да се сложат почти всякакви говорители - естествено с преправяне. Това не е толкова сложно обаче, само желание трябва. Сподели също така искаш да подобриш музиката в колата като цяло, тоест да има да слушат хората които се возят отзад или искаш да я подобриш за да слушаш ти? Защото ако съм на теб отзад няма да слагам говорители ами ще се съсредоточа да сменя фабричните отпред за които определението "стават" е голям комплимент ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, отзад могат да се сложат почти всякакви говорители - естествено с преправяне. Това не е толкова сложно обаче, само желание трябва. Сподели също така искаш да подобриш музиката в колата като цяло, тоест да има да слушат хората които се возят отзад или искаш да я подобриш за да слушаш ти? Защото ако съм на теб отзад няма да слагам говорители ами ще се съсредоточа да сменя фабричните отпред за които определението "стават" е голям комплимент ;)

Според мен от колкото повече места идва музика толкова по добра представа се добива за свука.Поне на мен това ми е логитака.Като в киното да имаш от пред и отзат и отстрани. музиката си я празя за мен като водач да ми е добре рядко има пасажери с мен .:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, отзад могат да се сложат почти всякакви говорители - естествено с преправяне. Това не е толкова сложно обаче, само желание трябва. Сподели също така искаш да подобриш музиката в колата като цяло, тоест да има да слушат хората които се возят отзад или искаш да я подобриш за да слушаш ти? Защото ако съм на теб отзад няма да слагам говорители ами ще се съсредоточа да сменя фабричните отпред за които определението "стават" е голям комплимент ;)

Според мен от колкото повече места идва музика толкова по добра представа се добива за свука.Поне на мен това ми е логитака.Като в киното да имаш от пред и отзат и отстрани. музиката си я празя за мен като водач да ми е добре рядко има пасажери с мен .:)

 

Бъркаш доста. Колкото повече говорители на различни места, толкова се омазва положението повече. На концерт като отидеш къде са говорителите? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Бъркаш доста. Колкото повече говорители на различни места, толкова се омазва положението повече. На концерт като отидеш къде са говорителите? ;)

 

Май колегата е прав!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако иска да сложи DVD Dolby Digital за да гледа и филми тогава ще му трябват повече говорители.

Обаче само говорителите не правят музиката!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.