Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

помощ.при висока скорост като спирам волана вибрира.........


nako82

Recommended Posts

за каква кола става на въпрос?

Ако е оки 1,спокойно това им е слабото място.Криви дискове!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Износени са ти дисковете.Само не пробвай на струг да ги минаваш, резултата не е добър.

що?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем - когато карах с примерно 120-130 км/ч при натискане на педала на спирачката започваха вибрации и продължаваха докато скоростта паднеше до 70-80, след това преставаше.

След баланс на гумите се оправи.

Дано да съм помогнал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Износени са ти дисковете.Само не пробвай на струг да ги минаваш, резултата не е добър.

що?

Защото дори и едновременно и от двете страни да вземаш стружка пак ще тресе но малко по-малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако вибрирането е само когато натискаш спирачката значи са се изкривили дисковете и ще трябва да ги смениш, при мене го имаше същия проблем, смених ги в сервиза и се оправи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем,след минаване на струг , всичко се оправи,само не знам до кога,щото имам да оправям и друг проблем по спирачната система!

Стругаря мина освен диска където лягат накладките и главината от вътре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем,след минаване на струг , всичко се оправи,само не знам до кога,щото имам да оправям и друг проблем по спирачната система!

Стругаря мина освен диска където лягат накладките и главината от вътре!

твоя стругар е и моя-има гениални идеи и решения-мега добър бат Марти-в какви схеми съм го вкарвал,ама се справя :D

 

но ,въпреки това мисля,че дисковете щом 1 са се изкривили...пак ще се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем,след минаване на струг , всичко се оправи,само не знам до кога,щото имам да оправям и друг проблем по спирачната система!

Стругаря мина освен диска където лягат накладките и главината от вътре!

твоя стругар е и моя-има гениални идеи и решения-мега добър бат Марти-в какви схеми съм го вкарвал,ама се справя :D

 

но ,въпреки това мисля,че дисковете щом 1 са се изкривили...пак ще се.

Аааа не е бат Марти,много ми беше далече,но тук си прав един път изкриви ли се нямат оправяне!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.