Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Поздрав за Краси (Favorit) и Васко (Barziqvlak)...


Recommended Posts

Разработката е на Ауди и в момента се тества активно... smile035

http://autoblog.bg/Audi-promenya-predst ... d6713.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

62 високоговорителя.... :? Де да знам, при кар аудиото със сигурност не важи правилото колкото повече толкова повече... [-X Но тука идеята на създателите не e чак Sound Quality в този смисъл за който имаме предвид ние с Васко. По скоро да се хареса звука на повече хора и да им направи силно впечатление.

 

п.с. Звука в моята кола не прави впечатление на повечето хора които возя примерно отзад и не усилвам повече от нормално слушане на радио в трафика из града. Впечатление им прави тогава, когато ги накарам да седнат на шофьорското място, извадя някой от любимите ми аудио дискове и им усиля повечко. Колкото повече усилват толкова повече се впечатляват. :) И най тъпото е че се впечатляват повече от силата на звука отколкото от всичко останало (на което толкова се кефя) и което е много по трудно да постигнеш в кола. Но е нормално. Те малко са болни като нас с Васко от тая "SQ болест". То трябва да се разболееш за да разбереш какво сме постигнали... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност фабричните системи от висок клас не са никак лоши-едно Бмв кабрио с динааудио се записа за ташак преди години на Ема и взе трето или второ място.А фабричните системи на хай-енд автомобили-Ролс ,Бентли,Астън,Ягуар са недостижими за аудиокомпоненти на ''човешки цени''.Относно Ауди-сегашната им система на БЕО е наистина изключителна-слушал съм я в А8 и е всичко,което един меломан може да иска

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и така да е werz, само че примерно Dynaudio, които спомена за някакво бмв, версиите на аудиокомпонентите им за фабрично вграждане не са същите като тези които може да видиш в ценовата им листа в момента. "Олекотени варианти" са така да се каже. Не че са лоши де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не трябва да се подцинява 5годишно проучване, тестване и ПРОЕКТИРАНЕ!

Все пак парите за проучване са ама доста голяма цифра...

И аз бях предубеден относно фабрична система на БОЗЕ в Рено Лагуна Купе, НО ме изненадаха приятно с качеството на звука и изчистеността на честотния спектър (никъде нищо не избива, независимо от силата), да не говорим че басът беше "скатан" под предните седалки и имаше доста прилична Ниска честота (около вибрационния спектър), с две думи - ДОСТА ДОБРЕ ЗВУЧЕШЕ. smile048

 

Аз определено бих искал да чуя за какво точно става въпрос и тогава да коментирам, но определено е факт и налице съвсем различна концепция за разпространението на звука като цяло(напълно противоположна на идеята за стерео).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тазгодишната Емма трябваше да дойдете да дойдете да пи пусна в няколко коли да послушате. И нямаше сега да ми говорите за фабрични системки... :D

 

Опитвам пак да обясня, че фабрична система на х-кола която си я поръчваш от магазина да речем, и опционално се предлага Bose аудио система за 5к лева. Другия вариант е някой професионалист да ти направи аудио система за 5к. лева и с добра инсталация, монтаж и настройка втората ще бъде много по добра. Работата е там че просто фабричните са си по принцип по скъпи и естествено имат предимства от сорта на това че не трябва нова кола да разкостваш за да и направиш новата аудио система.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.