Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какъв радар-детектор ?


димон

Recommended Posts

Омръзна ми да ме спират за превишена скорост и то все за 20-30 км/ч в повечко ....

Колеги дайте предложение за модел/марка радар-детектор !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никва Кобра

Уислър по добре се справя според мен-имал съм и от двата вида а и в момента колегата и шурето ми са с кобри.....ами не могат да се мерят с Уислъра.Кобрата цирика за щяло и нещяло на каквито и режими да е,а Уислъра САМО И ВИНАГИ КОГАТО ТРЯБВА.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво ще кажете за това:

 

http://shop.mobile.bg/radar-detector/40 ... -gps-.html

 

от описанието звучи доста интересно. Ако в действителност върши работат си по описания начин ще е супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с COBRA. Предишния пак беше COBRA. И от двата оплаквания нямам. Да, в града от време на време се оплаква минавайки покрай бензиностанций, но това е нормално (те излъчват честота много близка до тази на радарите). Извън града ко има включен радар го хващат от 1/2-1 км. Ако не е включен ... там нищо не помага smile048

 

Модела който ползвам е БЕЗ GPS! Дефакто тази екстра е много излишна при наличието на навигация с предупреждение (примерно iGO). Затова реших да си спестя едни 100-200лв smile049 BTW за COBRA GPS информация се намира предимно за щатите ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казаха ми, че в Авител и Тояга предлагали някакви, които се монтирали зад решетката и вътре в колата имаш само индикация. Знам само, че били към 500-600лв smile048, но не знам марка. Някой чувал ли е за такова нещо. Мен до момента за радар ме спира, че не искам кабеляци из колата. И как решавате проблема със свалянето. Не мен не ми се занимава при всяко слизане да си го вземам с мен, а иначе се притеснявам да не разбият да го крадат. Че с GPS-а си е голяма хамалогия всеки път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво ще кажете за това:

 

http://shop.mobile.bg/radar-detector/40 ... -gps-.html

 

от описанието звучи доста интересно. Ако в действителност върши работат си по описания начин ще е супер.

 

за тоя модел и аз се замислих, че с тия камери си е ......

 

ако някой има впечатления да казва. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

за тоя модел и аз се замислих, че с тия камери си е ......

 

От камерите спасение няма! Само с GPS ама за България засега инфото е доста противоречиво smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казаха ми, че в Авител и Тояга предлагали някакви, които се монтирали зад решетката и вътре в колата имаш само индикация. Знам само, че били към 500-600лв smile048, но не знам марка. Някой чувал ли е за такова нещо. Мен до момента за радар ме спира, че не искам кабеляци из колата. И как решавате проблема със свалянето. Не мен не ми се занимава при всяко слизане да си го вземам с мен, а иначе се притеснявам да не разбият да го крадат. Че с GPS-а си е голяма хамалогия всеки път.

От 15-20 г се там ги слагам тея джаджи. И на Супчо и на Камрито са там. Нито един опит за кражба!

Захранване - от бушоните и после по колонката.

(Кофти снимки, ама се нещо се вижда)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добра идея с описание на разположението на радарите ама давайте и модели smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В България 99% от полицейските радари работят в X-band .

Останалите бандове се използват в други страни, но там радар детекторите са тотално забранени (Гърция, Франция, Швейцария, Финландия, Турция, Холандия...) Излиза, че ако си купиш 15 бандова Кобра, ползваш само Х банда ( 10,500 – 10,550 GHz), а останалите честотни интервали К и Ка показват къде има врата с фото-клетка например. :lol:

Вземайте един двубандов руски радар - детектор за 30-40 лв и си питайте ушите. :smt030

Аз лично ползвам Saver G - 213

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старите полицейски радари са на K/Ka-бенд - а такива радари масово ползват катаджиите по второстепенните пътища в провинцията. Модерните радари са на Х-бенд, вкл. тези на стационарните камери. Веднъж хванах дори лазерен радар от една Астра на магистрала Тракия - явно са закупили нещо съвсем модерно.

 

Лазерните са много гадни - засичат те със съвсем къс импулс, почти нулев шанс да реагираш, но хубавото е, че за лазерния лъч трябва пряка видимист по права линия и бялата астра се вижда отдалече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старите полицейски радари са на K/Ka-бенд - а такива радари масово ползват катаджиите по второстепенните пътища в провинцията. Модерните радари са на Х-бенд, вкл. тези на стационарните камери. Веднъж хванах дори лазерен радар от една Астра на магистрала Тракия - явно са закупили нещо съвсем модерно.

 

Лазерните са много гадни - засичат те със съвсем къс импулс, почти нулев шанс да реагираш, но хубавото е, че за лазерния лъч трябва пряка видимист по права линия и бялата астра се вижда отдалече.

 

У нашенско е червена ! И найш кви убави и скъпи :mrgreen: снимки прай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уислър 550 -лазерен радар детектор работещ в импулсен режим.

Внася ги една софийска фирма Канброк-БГ

 

http://antiradari.canbroc-bg.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.