Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Питане за антикорозионен спрей или нещо такова


Recommended Posts

Здравейте колеги!

Вчера ми се наложи да прекарам с колата плочки за баня от магазина до нас. И понеже да му се не види нали все бързаме, че магазина ще затвори, че трябва и до друго място да се иде и да не го изпуснеме да затвори, натоварих аз плочките за банята в багажника и колата стана меко казано със спортна задница. Тия с магазина го направили един хубав и с модерна сграда външно и вътре, но не могат да си циментират и асфалтират отзад двора и рампата където изкарват стоката на клиента и изхода.При излизането понеже има задигнато с цимент във формата на спящ полицай, ама малко повече, колата закачи съвсем леко отзад, при който звук мен вътре ме преряза. Закарах първо плочките до нашите, да оставя половината, за да не се повтори това докато се прибера до нас и там залегнах отдолу да видя за поражения. Легена на резервната гума е надраскан малко на няколко места. До средата като гледам той е с някакво покритие като антикор ли или восък и е меко като гума. Там няма проблем, а в последната част към задната броня си е само боядисана зелена ламарината на легена за рез. гума. Е там малко ми е поодраскано, като 3-4 драскотини са ожулили боята и е до метала. Искам да си го оправя това, за да не ми ръждясва, а добре че не си прецаках задното гърне си викам, че тази ламарина на легена дебела ми се вижда. И друго тая черната пластмаса около легена за какво служи там дето са и тапите да не влиза вода в багажника, че като гледам при едно такова евентуално задирване отдолу вероятността да се спука е доста голяма.

Дайте съвет как да го оправя това, че то е толкова малко и е на такова място което не се вижда, ама ми се ще всичко да е ок. и отсега натам си имам едно наум какво и колко слагам в багажник на кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паста ZINGA за студено поцинковане и върху нея спрей BODY 950

Тази рецепта прилагам с успех вече 10-ина години при ожулвания по шасито до метал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.