Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Верцуна щял да напука Софиянки


bega4kata

Recommended Posts

Ися,тва чудо е със задно и гуми 285 и доста тръгва да ти кажа.Ща откине като куцо пиле.Нагоре може и да не върви с тези 306 коня на 2 тона,ама не можем го стигна да знайш...

smile091 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо, ето значи кой ще се прави на Бернд Майлендер на Дракона... честито, хубава каручка - дай боже всекиму такава да си позволи не само да купи, но и да поддържа. Аз лично бих се задоволил и с едно скромно баварче 645i /колегата freshmaker ме зариби нещо с тестдрайФа в Бояна/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак, айде де, дай и ние да си вземем. То гледай момчетата като "Почнат да работят" и "почват да си позволяват" пък ние лапаме мухите само.

Само не разбрах къде ги намират тия софиянки. Цял ден ходя и се ослушам и чувам само "въй", "мъй". НекАде са ИзбегААле сигуР. smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама на Коко как му тича тая кола не е истина!Иначе относно маслото -за да го проверя ми трябваха 20мин четене на инструкции.И веднага имах проблем-между Велико търново и Севлиево светна червена лампа за масло,веднага долях,но се оказа ,че лампата свети за повишено ниво,а не за ниско и са 2те гарнитури на капака на клапаните просълзиха.Отидох следващия ден на сервиз-оказа се ,че маслото е бистро,но филтрите не са сменяни-бам ново оригинално масло,всички филтри ,2 тампона и един шарнир+ монтаж на неособено читавия амортисьор втора ръка.Заклаха ме ,та чак ми се дорева-уж неоригинален сервиз,а майката си е е....Реших свещите да си ги сменям при приятел със сервиз тип бега4ката,ама след 4часа и половина мъка-съжалих.На всичкото отгоре вместо платинени сложих някакви итриеви свещи-същия номер по бош,ама вместо на 332 завършва на 33+ FR 8 DPP 33+,в каталога на Бош точно те излизат,ама е малко кофти като вадиш сините платинки(с ръжда по тях) и слагаш на вид обикновени.Та след интервенциите колата намали разхода с 3-4 литра до стабилните 18 градско и 11 извънградско леко,до 27 как си трябва,не чука тропа,и ни доставя удоволствие на тия дето я караме.За втора кола става,въпреки че на мен не ми е много по сърце един 600 мотор би и приличал много повече,но все пак се кара и от жена и не трябва да се изгрубява.Относно Искрен всеки може да говори ,трябва да има закачки и общо взето ме боли фара,просто другата година мога да дойда и с 2те коли и се си мисля,че с Октавията няма да има състезание.Иначе много благодаря за посрещането на Коко и на това ,че жертва 2 дена заради мене,мерси и на момчето купило колата на Кристиян,а бат Сами го бива само за папарак,доплувам до него,а едно масло не можахме да проверим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита хубавицата, Влади и само поводи за хвалба да имаш от тук нататък с нея, оплакванията и ядовете да останат в историята.

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно Искрен всеки може да говори ,трябва да има закачки и общо взето ме боли фара,просто другата година мога да дойда и с 2те коли и се си мисля,че с Октавията няма да има състезание.
Абе ти ела с която мислиш ,че е по-бързата....пък състезания ще има,няма как.Ние не спим....работим ,тунинговаме smile001
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile004 Влади, питай преди това МАМА дали ще ти даде колата. За едно си прав, не ти върши 500 работа. Със 600 и с твоя старт по имаш шанс ! smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен. Изглежда много запазена, салонът е екстра ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно SL-a, мдааа и майка ми го ползва, ама колата не е на нейно име. smile021 А относно стартовете, не е лошо да се организират на по-сериозно ниво - като например последната Хонда сбирка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моля ви. Нека меренето на коне под капака, умения в тунинга и зад волана и други работи да става на сбирките, а тук да не излизаме от рамките на учтивостта. То хубаво майтап, ама като се почне "стрелба" с майтапи и от двете страни + инцидентни включвания от допълнителни участници и накрая пак някой ще си остане засегнат, а не е добре това да се случва. Влади си е купил готина кола, чудесно, нека да не разваляме хубавия случай с продължение на един спор, дето се води с години и още няма победител в него. Малко поразчистих темата, моля да ме извинят колегите, чийто постове пипнах или махнах.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.