Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Верцуна щял да напука Софиянки


bega4kata

Recommended Posts

Влади ,щял да пръсне Софиянки с новото си возило,щели да хвърчат бикини това лято smile091

само GS-ката няма да може да пръсне smile001

Ама на Редлайн по-му ходи нали ;)

post-2454-138453234934_thumb.jpg

post-2454-138453234936_thumb.jpg

post-2454-138453234939_thumb.jpg

post-2454-138453234943_thumb.jpg

post-2454-138453234945_thumb.jpg

post-2454-138453234949_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тоз червения салон,може да пръсне бикините и на някой млад софиянец smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми харесва-има място само за една мадама ! Другата кво ще я правя ? :mrgreen:

 

Ама иначе количката е ток ! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарен съм му за предоставената възможност да карам и за возенето....пръсно го :D,едва ли ще имам друга възможност да се докосна до такъв автомобил отблизо. Само се притеснявам дали ще му стигне бензина да се прибере,че разхода по борд преди да го настъпва като ме вози показваше 25 на сто.Добре че няма опция за моментен разход...за да не се стресира собственика.

Ще му зв.след малко smile091

п.п.искаше да му провери маслото преди път....ама нещо не можа smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той не е изменник на марката ;) Шкодичката си остава.Тя и понавървява повечко...тежичък е този SL500

Е,на 3-та прави към 180.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тоз червения салон,може да пръсне бикините и на някой млад софиянец smile091

По-скоро,ще им скъса прашките! smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пфф любимата ми кола...с бяла завист завиждам..дано някои ден като завърша образованието си и като започна да работя да мога да си позволя едно SL 500 600 и аз =)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пфф любимата ми кола...с бяла завист завиждам..дано някои ден като завърша образованието си и като започна да работя да мога да си позволя едно SL 500 600 и аз =)))

Казваш....."като започна да работя" smile091 smile091 smile091

То бая ще трябва да се трудуш smile092

Желая ти успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пфф любимата ми кола...с бяла завист завиждам..дано някои ден като завърша образованието си и като започна да работя да мога да си позволя едно SL 500 600 и аз =)))

Казваш....."като започна да работя" smile091 smile091 smile091

То бая ще трябва да се трудуш smile092

Желая ти успех.

в думите ми имаше доза шега =)) ама пак не пречи да си мечтая..току виж ми се отворил парашута =))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п.искаше да му провери маслото преди път....ама нещо не можа smile091 smile091

Ще проверите вие! smile091 То тия дет нямат щеки и пробки са много досадни!

 

Верцуне честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто какво ни липсваше на събора! Safety car! smile048

 

Честито на собственика и да ни повози малко и нас, таксата ще я уточним на място... smile117 smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, така, много приятен автомобил да ти е честит! И догодина първи на "Междене"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, така, много приятен автомобил да ти е честит! И догодина първи на "Междене"

Е първи ще е! safety car нали си гледал че се движат пред останалите smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи, виж го Верцуна......

 

Влади,честито!

И догодина....ти си знаеш- пак ще си 2ри :) .

Поне докарай някоя мацка за комапния!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влади, да дойдеш поне с някоя мацка- тунингована , да отива на возилото.

 

Поне след междене нея да напукаш :) , да не си съвсем капо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влади, да дойдеш поне с някоя мацка- тунингована , да отива на возилото.

 

Поне след междене нея да напукаш :) , да не си съвсем капо :)

 

Еййй начи!!! Не оставяш човека да се порадва малко на хубавия червен салон! Само го сечеш! smile027 \:D/ smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влади, да дойдеш поне с някоя мацка- тунингована , да отива на возилото.

 

Поне след междене нея да напукаш :) , да не си съвсем капо :)

Ися,тва чудо е със задно и гуми 285 и доста тръгва да ти кажа.Ща откине като куцо пиле.Нагоре може и да не върви с тези 306 коня на 2 тона,ама не можем го стигна да знайш.5литра е.От летящ старт ще го размажем,но от място едва ли.

Той ща бута накрая smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До Междене има време.... Той Верцуна кат качи 2,3 тунинговани каки и га врътне из софето- ще му паднат на Мечо конете :)

 

Важното е майтап да става.

 

За 2011- няма да го бутам Владко.... направо въже ще му взема, а ако дойде с Мечо- твърда връзка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До Междене има време.... Той Верцуна кат качи 2,3 тунинговани каки и га врътне из софето- ще му паднат на Мечо конете :)

 

Важното е майтап да става.

 

За 2011- няма да го бутам Владко.... направо въже ще му взема, а ако дойде с Мечо- твърда връзка!

 

Тцтцтц - съсипа човека :)

 

Честито,Влади :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти ще го забаламосаш нещо на пистата,/ще го заведеш примерно да го почепиш 2 кюфтета-нали продават там по време на мероприятието/а аз ще му напълня малкия багажник с акумулатори,които предварително ще сме приготвили smile091 Мисля че 10-12 ще събере точно.Ще го намамим нещо....

Едно време като се състезавах на картинг пистата редовно,Имаше един Линейката/чувал си за него сигурно/.Преди състезание си правихме бензин като му слагахме тетраетилолово.Николай/Гоги/с жигулата и с Мерцедеса-190 2.5 16 ,който съм показвал във форума,имаше тетраетил от селскостопансата авиация.Линейката нахалсваше:Сложете ми и на мене,сложете ми и на мене.....

Слагахме си по 2 спринцовки /от най големите/ тетраетил,който е с червен цвят.Пък Линейката -конкуренция....

И аз викам на Гоги,дай да му приготвим 3 спринцовки/щото той си е лаком гъз и щом е аванта и 4 спринцовки ще сложе за да му върви много колата/ със ХИДРАВЛИЧНО МАСЛО-червено.Дойде сутринта преди състезанието набухахме му хидравл.масло ...иии...да видиш къв майтап ,как се хилихме като кара той smile091 -Колата, вика нещо не върви да еба,нещо и стана и пуши.....МНОГО СЕ РАЗТРЕФОЖИ и даде слабо време.

Казвам му :-Ами много и дойде тетраетилоловото и се издуха нещо,що си такъв лаком да искаш 4 спринцовки.Слага се по една по принцип,айде ние за състезание слагаме по 2 ,а ти 4....Чешеше се по главата,а ние едвам се сдържаме да останем сериозни като му говорим...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.