Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Отразяване на Skoda събор 2010 в сайта на ams


The Freshmaker

Recommended Posts

Радвам се, че макар след близо седмица от последният ми пост, нещата са коригирани. Явно проблемът не е бил в неразбиране на молбата ми, както Божо писа по-горе, защото не съм получавал на лични допълнителни въпроси...

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Събора е отразен в списанието.Аз не съм си го купил още,но приятел ми се обади да ми каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:-k :-k :-k

Привет, както някои от вас знаят, auto motor und sport България и тази година е медиен партньор на събора на клуба. Поради драстичното свиване на обема на списанието предвид общата икономическа ситуация, поместването на обширен материал по подобие на миналата и по-миналата година за съжаление няма да бъде възможно. В списанието съборът този път бъде отбелязан в БГ новините със снимка и няколко реда текст. За сметка на това, в сайта http://www.ams.bg съборът ще бъде подобаващо отразен - с класирания от конкурсите и възможно по-голяма снимкова галерия.

 

viewtopic.php?f=1&t=18936

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.