Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Отразяване на Skoda събор 2010 в сайта на ams


The Freshmaker

Recommended Posts

Привет, както някои от вас знаят, auto motor und sport България и тази година е медиен партньор на събора на клуба. Поради драстичното свиване на обема на списанието предвид общата икономическа ситуация, поместването на обширен материал по подобие на миналата и по-миналата година за съжаление няма да бъде възможно. В списанието съборът този път бъде отбелязан в БГ новините със снимка и няколко реда текст. За сметка на това, в сайта http://www.ams.bg съборът ще бъде подобаващо отразен - с класирания от конкурсите и възможно по-голяма снимкова галерия. За целта моля колегите, които разполагат с качествени и интересни фотографии от събора, да се свържат с мен на лични съобщения или направо да пращат снимките на мейл-а от миналата година - skodaclub.bg@gmail.com

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нефилтриран материал от мен. Доста скромен, но ако все пак отсееш нещо пиши да ти пращам оригинала.

 

ЦЪК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Werz, рибкееееее, батко те ОТКИНААААААА.

 

Пепи, страхотни снимки!

 

Ясно се вижда как ПРЪСНАХ Werz. (Werz, не плачи , поне 1 път ме мина- няма лошо) smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Тази седмица ще пусна отразяването на събора в сайта, поне половината снимки са вече подбрани, предстоят още някои подробности, които са си мое задължение. Извинявам се за закъснението, причините не зависят от мен в случая. Мерси на малкото отзовали се колеги във връзка с молбата ми за снимков материал.

Само че: Или аз съм ограничен, или явно не съм в състояние да проумея нещо, но ми е странно как едва ли не всички искат тези мероприятия да се отразяват подобаващо, по-голямат част от тези "почти всички" имат възгледи, граничещи с претенции как точно това трябва да се случи, но когато стане дума за нещо елементарно като например да се помогне с нещо конкретно като две-три снимки или някакъв друг тип "матриал", никой не си мърда пръста. Не очаквам отговор на последното изречение, просто не одобрявам такъв тип отношение. Всъщност съм поне 90 % убеден, че въпреки почти пълната липса на отговори в темата до момента сега ще получа немалко остри вметки, което обаче няма да промени нищо от казаното в поста ми.

Благодаря на Хашек и останалите колеги от клуба за съдействието (специални благодарности на братовчеда gogata, на PRR, на Thunderbolt и на PRO). На всички, които така и за трета поредна година не благоволиха да направят нищо смислено по темата - поздрави и всичко добро. Към въпросните обаче имам една гореща молба - когато отново имате забележки или препоръки, моля ви, направете нещо, за да нямате повод за същите тези забележки. Ако не - намерете по-добрата алтернатива - по-добро издание, по-добри кадри за отразяване на събора, по-интересна информация или просто го отразете сами. Като на избори - когато не гласуваш, нямаш право да недоволстваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Като на избори - когато не гласуваш, нямаш право да недоволстваш.

 

На всякакви коментари относно качеството или пълнотата на материала ще копирам тоя цитат!

 

@Божан - благодарство за това което правиш за Клуба smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много моля някой да постне тук класиранията от събора. Благодаря предварително! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Топ интериор:

 

1място: Иван Василев

2място: Калоян Василев

3място: Георги Вълчев (Валдо) -излезе ми фамилията от главата.

 

Топ Автомобил:

 

1място: Самуил Копринков - Гюнтер

2място: Кристиян (бялата октавия Аделла)

3място: Мирослав Славов -Квета

 

Писта Междене:

 

1място: Самуил Копринков -Варна

2място: Димитър Загоров -София

3място: Георgи Попов -София (АБТ)

 

Грамотите за писта Междене и отделно за майсторското са:

 

Писта междене:

1място- Самуил Копринков и Георги Попов

2място- Владимир Величков (werz)

3място- Димитър Загоров

 

Майсторско шофиране:

1място- Самуйл Копринков

2място- Димитър Загоров

3място- Георги Попов

 

Топ Аудио:

1място- Васил Модев (влакчето)

2място- Михайл Стоянов

3място- колегата Friki

 

Тунинг

1място- Искрен Иванов

2място- Димитър Ников

3място- Ники Любомиров

 

Бирен Шампион- Станислав Романски :) 7:44 сек.- битов алкохолик

Най-стар Автомобил- Октавия 1963- Пламен PVV

Реставратор на годината- Мирослав Славов - Квета

Проект на годината- Anastas - обявил съм защо

Най-далечен учасниk- Димитър Пигов (благоевград)

(след това Боби доктора ми каза,че имаме участничка чак от Чехия

Най-екстравагантен участник- Цецо (вестника) micyri :)

най-нов автомобил- Шкода Супърб 2 09.2009- на колегата ЕМО (PRO) от Бургас . Съжалявам,но ми излезе името от главата- само за Ангелчо с неговите к...и и рецепциониски се сещам :)

 

Грамоти

Яската, Ивака, чичи Мичи, Жоро Поморие -за цялостен принос към Събора.

 

Карък на събора: Вальо otgorata и Даниел Саксанов (мечо-клечо)

Дърпане на автомобил- атлет на събора- Даниел Саксанов

 

Mimi.b- за солидарност на събора. Прибра ми колчетата и въжето,за да не ги счупят ... и ми ги даде цели.

 

Най-млад участник: На Юли Узунски (Mishelle)отрочето

 

Крум Крумов- един от най-старите участници на събора ( и голям атлет)

Цонка Господинова- жена атлет на събора :) как издърпа Фелата- не е истина

 

Това е което помня по памет. В Мирослав са списъците и листите..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво е публикувано на сайта на ams, вмомента има лек технически проблем с качването на повече снимки, скоро ще има още фотоси:)

ЦЪК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво е публикувано на сайта на ams, вмомента има лек технически проблем с качването на повече снимки, скоро ще има още фотоси:)

ЦЪК

А тази статия ще излезе ли във самото списание със снимките ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво е публикувано на сайта на ams, вмомента има лек технически проблем с качването на повече снимки, скоро ще има още фотоси:)

ЦЪК

А тази статия ще излезе ли във самото списание със снимките ?

 

Не. Пише го още в първия пост:

Поради драстичното свиване на обема на списанието предвид общата икономическа ситуация, поместването на обширен материал по подобие на миналата и по-миналата година за съжаление няма да бъде възможно. В списанието съборът този път бъде отбелязан в БГ новините със снимка и няколко реда текст
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Божо, всичко е много хубаво, но "Skoda Club България"? Защо половината да е на английски, а другата на български? При това така изписано, освен в текста, седи и болднато в заглавието. Клуба се изписва или изцяло на български или изцяло на английски. В банера на АМС, който съм сложил, се вижда българското изписване, а стикера ясно показва английската версия - никъде няма смесица от българо-английски. Друго - Анастас, доколкото знам е от Кричим, не е от Чирпан.

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Божо, добре де, редактирал си, но само онази част, която е в текста (при това пак с грешка), а болднатото подзаглавие си го пропуснал. Не се заяждам, но ако правим нещо, нека бъде като хората. По-горе в темата споменаваш за липса на съдействие, а това, което в момента (не)правиш е същото. Посочих ти банера на АМС. В него съвсем ясно се вижда, че "клуб" е с малка първа буква. Вярно е, че правиш всичко на добра воля, но по същите съображения и аз съм сложил безплатен банер на АМС...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бирен Шампион- Станислав Романски :) 7:44 сек.- битов алкохолик

 

Защо така бе Искренчо? В смисъл защо битов алкохолик кво съм ти направил аз даже те подкрепях докато мачкаше Werz! :smt004 smile152 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе,тигре. Перфектен си- просто изкара феноменален резултат с който и битов алкохолик трудно би се похвалил!

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе,тигре. Перфектен си- просто изкара феноменален резултат с който и битов алкохолик трудно би се похвалил!

 

smile027

 

Знаеш, че на теб не мога да ти се сърдя, нали си ми слабост! smile001 smile168 smile027 А, и все пак се разбрахме, переш, гладиш и по еконт! :*

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Божане, срамота... Това е личното ми мнение. Чаках 8 дена с надеждата да отделиш 2 мин. от времето си, за да коригираш няколко думи в текста (виждам, че посещаваш форума). Вярно е, че правиш жест за форума, отразявайки събитието, но нека не забравяме, че вече втора година тук абсолютно безплатно се върти банер на АМС! Явно трябва да го махна, а догодина, ако пак ще отразяваш събора (аз вече търся и намирам алтернативи), отново ще го сложа, но изписан по моя преценка, може би в комбинация от български и немски, както и без значение къде ще сложа главни букви - аналогично на двата начина, по които си изписал името на клуба...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Божане, срамота...

Обади му се по телефона, поговорете, два, три, десет пъти, AMS имат скайп... Човека е написал статийка, пуснал я е, има снимки - т. е. свършено е нещо добро. Нужно ли е да го изтипосваш тук, леко назидателно така...? Ако не оправиш Божане "гигантската" неточност, ще ти свалим банера, разбра ли! Не е нужно! На всеки е ясно какво е "Skoda Club Bulgaria" и какво ще последва, ако се изпише като "Skoda Club България".

Прав си да искаш всичко да е точно, всеки би предпочел да е така, но нека да уважим това, което е направено, колкото и малко да е, вместо да си дърпаме ушичките. BMW и VW срещите, с по над 1000 коли, хич даже не са и споменати...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми Юли,

ще започна с това, че като администратор на интернет форум би следвало да си достатъчно наясно с идеята за общуване в такъв тип пространства и да изкажеш това си становище в лично съобщение или по друг начин, а не в публичната тема. Но понеже очевидно ти си на различно мнение, отговарям ти отново тук.

Аз съвсем откровено не разбрах от предишните ти два поста как би желал да бъде изписано името на клуба. На стикерите например всичко е на латиница. Имам навика да изписвам името на страната ни на нашата азбука, а не на друга, за което не възнамерявам да се извинявам никому, включително на теб. Доколкото ми е известно, клубът на Skoda не е регистриран като юридическо лице, а ако това е така, на мен лично съвсем не ми е ясно откъде произлизат изискванията за това как точно да се изписва неговото име. Но както и да е - извинявам се за така фрапиращата според теб грешка, ще бъда благодарен, ако в тази връзка напишеш черно на бяло как желаеш да се изпише името на клуба.

За това, че отразяването на е на нивото, на което ми се искаше на самия мен, съм се извинил предварително.

За откровеното заяждане по повод на "безплатния банер" нямам какво да добавя, освен че отразяването на събора е също толкова "безплатно" и също толкова на добра воля...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе защо в единствения коментар под статията така се заяжда някой с Анастас? Баси кибиците......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Божане, какво неясно има в двата ми поста от първа страница на тази тема? Кажи, къде не съм се изразил правилно или пък думите ми могат да се тълкуват по повече от един смисъл:

...но "Skoda Club България"? Защо половината да е на английски, а другата на български? При това така изписано, освен в текста, седи и болднато в заглавието. Клуба се изписва или изцяло на български или изцяло на английски...
...Посочих ти банера на АМС. В него съвсем ясно се вижда, че "клуб" е с малка първа буква...

Какво толкова сложно и най-вече неясно има?

...ще започна с това, че като администратор на интернет форум би следвало да си достатъчно наясно с идеята за общуване в такъв тип пространства и да изкажеш това си становище в лично съобщение или по друг начин, а не в публичната тема. Но понеже очевидно ти си на различно мнение...

Определено не съм съгласен. Защото в коментара ми няма конфеденциална информация или такава, която да изисква дискретност. Достатъчно етичен и възпитан съм за да използвам ЛС, когато това е редно. От друга страна на двата ми предни поста не получих коментар нито тук, в темата, нито на ЛС. Ако ти си смятал, че дискусията не е трябвало да бъде общодостъпна, щеше да драснеш поне един ред на ЛС още в началото. Заради което смятам за крайно неетично от твоя страна чак сега, след третия ми коментар да изразиш неодобрение, че пишем тук. Смятам за лично отношение към мен факта, че след като казваш, че не си разбрал кое и как, не си се обърнал с нужния въпрос към мен, било тук или на ЛС (по твое усмотрение), което е в разрез с етиката в интернет форумите, за която намекваш по-горе. И не на последно място в тази насока - след като си поел ангажимент и получаваш коментар по него, в предвид същата тази етика, би следвало да има реакция от твоя страна, далеч преди настоящия етап от дискусията. За това не смятам за уместен упрека ти за моите действия, основани на твоето бездействие (визирам липсата ти на отношение по въпроса, било тук или на ЛС).

 

Хубав навик имаш да изписваш страната ни с кирилица. И аз имам същия. Точно поради същите съображения името на форума също има българско изписване, което, въпреки съвсем ясната ми молба, явно не си разбрал.

 

Не виждам в горните си постове да съм коментирал нивото на отразяването, заради което не откривам причина да го споменаваш като се обръщаш към мен. Личното ми мнение е, че и един ред да беше поместил на сайта, пак щях да съм ти признателен за жеста.

 

За банера. Не съм споменавал наличието му с показна цел (но пък всеки може да го тълкува както му е удобно). А с идеята, че когато нещо е на добра воля, то пак има нужда от изпиване, иначе в известен смисъл се обезсмисля. Ти, например, нямаше да си доволен, ако вместо логото на изданието, бях сложил (точно така изписано) "Ауто motor унд Sport", нали?

 

Обади му се по телефона, поговорете, два, три, десет пъти, AMS имат скайп...

Росене, Божо казва, че не е разбрал поста ми. Но какво точно не му е било ясно аз няма как да гадая, още повече, че съм го написал пределно ясно. В тази насока, аз също имам телефон, мейл, icq и ЛС. Но до сега не бях потърсен за информация...

 

...Прав си да искаш всичко да е точно, всеки би предпочел да е така, но нека да уважим това, което е направено, колкото и малко да е, вместо да си дърпаме ушичките...

Това, което Божо е направил заслужава адмирации и винаги съм бил на това мнение. Но то няма нищо общо с нежеланието му, след като има въпрос, да се свърже с мен. А това за "ушичките" ми звучи "интересно", но смятам, че сме големи хора, за да намесваме и подобни действия...

 

...Нужно ли е да го изтипосваш тук, леко назидателно така...?...

Аз, като админ, два пъти публично се обръщам към Божо, при това за нещо елементарно, лесно и не изискващо усилия. Дори и да няма действие от негова страна, как мислиш се тълкува подобно мълчание? А нужно ли е?

...нека да уважим това, което е направено, колкото и малко да е, вместо да си дърпаме ушичките...

Ти колко пъти си се застъпвал по аналогичен начин за мен? Примери, когато съм търпял нападки - много. Аналогични думи от твоя страна = 0 Но нали сме хора, действаме избирателно...

 

P.S.: Много на лична основа го обърнахте и двамата. А ставаше въпрос само за общо 2 думи, които да се променят в текста. Нужно ли ви беше???

 

За мен темата приключи. Останете със здраве.

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.