Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи в Стара Загора и региона


Recommended Posts

Нека направим една среща на 22.01.2012г.(неделя) по обичайното вереме на обичайното място - от 16:00ч.на долния паркинг на "Техномаркет Европа" - кв.Железник,до заведението "Трафик".Всеки е добре дошъл! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 391
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • lent

    106

  • nnenno

    63

  • Nikolas_N

    36

  • skodera

    31

Най-много писали в темата

ОК! Ако не ми мине котка път ще дойда да се запознаем! smile159

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах маа му!!! Сега като си карам Фабийката из града забелязвам колко много Шкоди има.Защо тогава/поне от това,което съм прочел във форума/ се събират толкова малко "шкодери"? :-k :-k :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах маа му!!! Сега като си карам Фабийката из града забелязвам колко много Шкоди има.Защо тогава/поне от това,което съм прочел във форума/ се събират толкова малко "шкодери"? :-k :-k :-k

 

Не всеки каращ шкода чете форуми за такива ... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димон, съгласен съм! :smt017 Може би аз като "новобранец шкодаджия" съм малко по-надъхан.Карай, здраве да е! Важното е,че марката Шкода се множи по улиците. s_flag Поздрави!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе дави кажа, дори и тези които четат и пишат пак не идват на срещите, винаги се надявам че ще се съберем повечко хора но уви.Явно има някаква рецепта но все още не сме я налучкали .Няма значение дали сте нови или стари във форума,приемаме всякакви предложения за събиранията да станат по- посещаеми вярвам че за всички фенове на марката ще е от полза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм! Аз преди да си взема Фабията, изчетох почти всичко във форума след дата 07.2011г /и не само/ и смятам, че форума е абсолютно полезен.Мисля,че същото би било на срещите по региони. smile035 :smt017 .

Пък само да се видим и да пием по Х1 пак е добре! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

s_flag s_flag s_flag Срещата мина много добре аз съм много доволен че се събрахме доста хора запознахме се с новите колеги дано и при следващите срещи да сме така многобройни smile152 smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

s_flag s_flag s_flag Срещата мина много добре аз съм много доволен че се събрахме доста хора запознахме се с новите колеги дано и при следващите срещи да сме така многобройни smile152 smile152

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки няма,щото никой не се сети да вземе фотоапарат или да снима smile049

Но другия път вече няма да мине без снимки :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки няма,щото никой не се сети да вземе фотоапарат или да снима smile049

Но другия път вече няма да мине без снимки :D

ЕЕЕ,излагате се

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Колеги, с колегата "skodera" решихме да съобщим малко рано датата за следващата среща,с цел по отрано да се знае и да я забележат повечето от нас.Та решихме да е на 4 март(неделя) от 16:00ч. на познатото вече място - малкия паркинг на "Техномаркет Европа",до заведението "Traffic".Който желае да заповяда,иска ни се да сме повечето от нас,за да направим някоя друга снимка за форума :) Ако имате някакви предложения,споделете s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 месеци по-късно...

колеги, много време мина да се съберем тази неделя 29.04.2012 година има доста почивни дни. Предполагам, че има мераклий, ако е така нека звъннат на мен нено 0888 712 148 да се доразберем за час и къде ще се съберем може на вече познатото мяст, че има къде и по една бирича да запнем ха ха ха :) :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чухме се с Нено,засега срещата мислим да е за 16:00ч. на познатото място.Ако някой има някакви предложения,да пише.В противен случай остава твърдо 16:00ч. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де елате вие до Стара Загора smile159, а и доидем ли в черпан няма да можем да си доидем с тази черпанска Наденица и студена бира по и някоя ракия ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да питам (понеже не следя обстойно темата).

 

Стара Загора ще има ли група за Събор 2012???

 

Освен Димончук?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя милост само ще мине на 25.05 понеже тази година съм абитуриент и ще съм доста зает покрай празниците. Дори мога и 2,3 пъти да прескоча и в другите дни покрай ангажиментите. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.