Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи в Стара Загора и региона


Recommended Posts

За 03.08.(вторник) може да направим една среща,но за съжаление чак след 18ч.,защото се пада делничен ден и се работи smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 391
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • lent

    106

  • nnenno

    63

  • Nikolas_N

    36

  • skodera

    31

Най-много писали в темата

Идеално!Правим уговорка за 19:00ч. на 03.08.2010.Въпроса е къде?Чакам предложения :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки от шкода срещата на 29.07.2010 от 19:00ч. в парк "Бранителите на Стара Загора" : http://lent.snimka.bg/automobiles/skoda ... 7.19885611

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти!Фланелките ги правим в Стара Загора,звънни на Ивайло (skodera),той се занимава с тях - 0889548797.Заповядай на някоя от срещите да се запознаем :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ще се запознаем smile027 ... Нали скоро и аз ще ставам собственик на шкода, та сигурно ще имам въпроси и нужда от напътствия от всички собственици вече минали по този път. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е тайна каква шкодичка си поръчал - Фабия,Октавия,Румстър,Супърб? smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сюпърб елеганс 2,0 TDI-CR 125kW/170hp 6DSG DPF мока браун, металик с бежов Felicity интериор. Но ще пристигне чак октомври. Ако имам късмет края на септември. Освен ако не стане чудо и момчетата в завода не работят и трета смяна smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Колеги да направим една среща тези дни да се видим и запознаем пЪк и по някоя Биричка да глътнем ;) Ще с;едя с интерес ако има развитие за тези дни или в началото да др. месец.

 

 

Поздрави и Без Авариино на всички колеги smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези дни ще се организираме да се срещнем,ще пиша в темата за кой ден става въпрос ,къде и от коло часа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.10. ще участвам в ретро парада в Стара Загора, ако искате да се видим тогава.Парада започва от 12:00, аз ще съм се харедил там 11:30 най-късно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра идея - пада се събота и предполагам ще е удобно да се видим :) Тошко,къде ще се провежда парада,че нямам информация поне засега?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де вие се вище,но да се срешнем събота вечертаот 6ч.примерно щото аз съм на работа. Който желае да дойде на самарското знаме да се видим да се рохвалим с новите придобивки пък после можем да пием някаде по нещо.ако сте съгласни пишете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който желае да заповяда - аз лично ще уважа всички - идвам и на парада,и на Самарското знаме от 18:00ч.А после може да седнем някъде на маса да си поугодим :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,по принцип съм фиатаджия,ама понеже баща ми от скоро е горд собственик на 120L,ще ви го доведа да се запознае с вас. :);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре сте дошли,снощи баща ти ми звънна,но не можахме да говорим дълго,с удоволствие ще се запознаем!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и няколко снимки от последната среща - 02.10.2010,направени от ''skodera" : http://lent.snimka.bg/automobiles/skoda ... 010.539104

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе заралии, аз ли не намирам или вий се скатавате ,ама на ретро парада в Стара Загора е имало четири шкоди и никой не пуска снимки. Мое ли такова безотговорно отношение . Вий кат не пускате снимки ,аз ше пусна от един друг форум дето такива мероприятия не минават без даване на нужната гласност :mrgreen: :

http://lollyn.snimka.bg/auto-racing/retro-parad-stara-zagora-02-10-2010-g.538699.all

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пламене,аз бях там, ама за съжаление не бях подготвен за снимки ](*,) Имах работа и успях да си спечеля един свободен час - видях се със skodko i баща му,с Казаков,запознах се със собственика на червената октавия 1963г. и със skodaman - Мартин от Бургас smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.