Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи в Стара Загора и региона


Recommended Posts

Срещата беше на ниво. Благодаря на колегат, че докара тази красавица. Сега и старозагорци имаме с какво да се фукаме. Относно автомобила, аз лично се изпразних в гаштите от кеф. Камене със здраве да си я търкаляш братле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 391
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • lent

    106

  • nnenno

    63

  • Nikolas_N

    36

  • skodera

    31

Най-много писали в темата

 Сега и старозагорци имаме с какво да се фукаме.

 

Не е вярно, нямате задномоторна. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все ще намерим още някой и с такава. Бая хора с шкоди имало в Стара Загора :)

Редактирано от kamengk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

G

Все ще намерим още някой и с такава. Бая хора с шкоди имало в Стара Загора :)

Така е Камене, но обикновено сме тези де то ни видя на тази среща най - сериозните надявам се за напред това да се промени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скачайте тука, ще събираме хора през социалните мрежи ;)

https://www.facebook.com/pages/Škoda-Club-Bulgaria-Stara-Zagora-branch/1468717050010840?ref=hl

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е вярно, нямате задномоторна. :P

Имаме колега, имаме, но го пазим в тайна. Той сам ще се покаже като реши. Само ще кажа, че бял цвят :D/ :D/ :D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам за една чирпанскa,обаче момчето се подвизaвa в Бургaс и сега кара един нaфтов бaвaрец :)Инaче имаме си и един фен с орaнжевa 105 с фелициев мотор и 5 степеннa кутия, само че не му остaвa време да се зaнимaвa с форуми.Обаче е фен, щото има и сивик 1.5 90 кaтърa седaн 5-та генерaция 1994 и според думите му се чувства по-сигурен с летящaтa стрелa.

Редактирано от lent
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,аз вече съм на лице и ще чакам срещи с красавиците :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на линия и ще се ослушвам за среща  :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колкото по-често, толкова по-добре! Предлагам да правим ежемесечни срещи. Примерно всяка втора неделя на месеца. Давайте идеи!

Може и с плаващ ден, примерно да се уговаряме за датата според това, максимално повече хора да могат да дойдат.

:flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

За всяка неделя е доста пресилено,защото : 

-първо,не всеки има възможност абсолютно всяка неделя да отделя време за среща;

-второ,не сме чак толкова много хора,че да се събираме всяка седмица.Щото дори и сега доста често се случва да сме само обичайните заподозрени;

-трето,бързо ще ни омръзме да си гледаме муцуните толкова често.Има хора,дето толкова често се виждаме с тях,че като ги видя и направо ми се .....нали.... :aikido:  :smoking_1: 

 

Най-добре е както предлага Никола да определим една дата или дадена неделя от всеки месец и да се знае от всички.Така всеки от рано ще може да си прави сметката дали може да дойде или не.

Редактирано от lent
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами поне една неделя в месеца мисля,че е нормално и всеки може да отмени някоя задачка за да си видим красавиците събрани :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и аз да се изкажа, Ясенчо няма измъкване, изобщо не ме интересува, че съм ти омръзнал, Ивайло да не се спотайва, че .... :tongue_1:

Колеги нека го кажем така всяка последна неделя на месеца в 16:00 часа на паркинга на Техномаркет. Ако сте съгласни нека така да остане. Пък онеци дето им е омръзнало ще се разправям по друг начин - с топла бира и студени кебапчета  :D/  :D/  :D/ 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нека така да бъде - всяка последна неделя от месеца от 16ч. на споменатото място. Пък ако оргaнизирaме някоя по - различна сбиркa ще пишем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Титулярното място си е там, пък може от време на време да разнообразяваме местата за среща с нещо екзотично - паркинги с бира/скара има в нашия град колкото иска човек, а може евентуално да правим и съвместни мероприятия с други колеги от VAG групата - примерно Seat или VW...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Камене аз знам един гараж, дето е много удобно за бира/скара и приятни приказки, собственика да не се спотайва ми да си признава. От друга страна Старозагорски минерални бани не са чак толкова далеч, може да се измисли нещо като се стопли. От сега казвам: ПУ ДА НЕ СЕ СЪМ ШИФЬор :tongue_1:

Редактирано от nnenno
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.