Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи в Стара Загора и региона


Recommended Posts

Успял си да вдигнеш въздуха, щото се видяхме в Зарата. Жоре, двигателя ти е станал уникален.Диагноза си да знаеш. smile126 smile126 s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 391
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • lent

    106

  • nnenno

    63

  • Nikolas_N

    36

  • skodera

    31

Най-много писали в темата

Здравейте колеги, нека направим една сбирка на 20.10.2013 год. на Паркинга на Техно Маркет в 16:00 часа. ВХОД СВОБОДЕН s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си свърша ангажиментите до 16ч. ще дойда...нали... smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз тъкмо се зарадвах, че и в Стара Загора ще мога да се виждам с колеги... и ето, че на 20 съм на работа... :(

Ще чакам следващата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз тъкмо се зарадвах, че и в Стара Загора ще мога да се виждам с колеги... и ето, че на 20 съм на работа... :(

Ще чакам следващата...

 

Колега 0888 / 712 148 ми е телефона обади се когато можеш и ще се постарая да събера обичайните заподозрени за една бърза среща smile001 s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, днес малко по-късно ще ти звънна, когато се освободя \:D/

 

Няма ядове, ще чакам и м/у другото именувам се Нено :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017 Бравос. Добра срещичка сте заформили...

 

...ние Варненци няма шанс да сме толкова на збирка :(

За съжаление леко си прав Сами. Ама и много не се натискаме да правим срещи. Май трябва да се поучим от колегите... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе! Сбрали сте се :D .

Т'ва сме горе-долу половината,ако всички дойдат ще стане страшно smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колежката Магдалена,че ни наснима всичките, хубава среща се получи.За пръв път сме толкова много. Много се радвам за което. Има още един с една много запазена 120 L, но той сам ще се покаже....

Благодаря да хубавата среща колеги s_flag s_flag

Кога ще се съберем отново ??? s_flag s_flag s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То много комбита, много чудо бре smile001 smile001 s_flag

п.п Има и един чипосан дето маневрира, скоро ще станем двама. Ще се отскачам до Варна май \:D/ s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лудница е това О1 комби, радвам се, че и аз се сдобих с комби, но още ближа рани за старата Любов smile001 s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лудница е това О1 комби, радвам се, че и аз се сдобих с комби, но още ближа рани за старата Любов smile001 s_flag

Ами и има и защо да ближеш,била е уникална красавица smile126 s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лека критика за снимките - ами и собствениците се снимат също така. Да ви видим. Така само коли е малко постно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лека критика за снимките - ами и собствениците се снимат също така. Да ви видим. Така само коли е малко постно.

Добре следващия път ще се поправим. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маги пак ще си говорим след известно време, да не се каня много, но това ще стане най натоканото коби с града на лепите. Луд съм и ще го направя s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маги пак ще си говорим след известно време, да не се каня много, но това ще стане най натоканото коби с града на лепите. Луд съм и ще го направя s_flag

най-натоканото след това на "lent" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.