Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Изцяло червени стопове - незаконно ли е ?


Recommended Posts

Колеги, то заглавието си го казва всичко - незаконно ли е у нас стоповете ти да са изцяло червени ? Питам все пак, въпреки, че се сещам за редица коли, които заводски са си така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би имаш предвид задните мигачи, колега, аз поне не съм виждал стопове в различен от червен цвят. а за мигачите - забранено е, освен ако автомобилът ти е от САЩ и имаш хомологация за България. освен това е много грозно и рисковано (мое мнение) - преди няколко дни в последния момент разбрах, че един додж (от тези белите полицейските) ще завива наляво - мислех, че спира и тъкмо се готвех да го изпреваря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре,мигачи,също така и светлини за задно виждане - имам предвид целия фар отзад на колата... Относно грозно-негрозно може да се поспори, зашото такива оценки са доста субективни. Също така си има начини да се направи културно, с фолио, през което светлината на мигача си е също толкова оранжева колкото е била и преди това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във европа е забранено да са червени мигачите, само в Щатите е позволено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Относно грозно-негрозно може да се поспори, зашото такива оценки са доста субективни..

аз затова съм подчертал, че е мое мнение :!: не ми се спори - колата си е твоя, ако искаш и светещи капачки на винтилите й сложи smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък вчера тук(Слънчев бряг) видях една Инфинити Г35 с червено светещи мигачи.... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.