Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

130 на Кялояново


lorddigital

Recommended Posts

Здравейте съформнуци

 

Отдавна не съм писал ,ма тука докато се рових се на страницата на дракон за времена и случайно попаднах на това:

 

http://www.dracon.bg/latest/index.php?option=com_content&view=article&id=10&Itemid=10

 

01:07.82 Димитър Илиев Ников Шкода 130

 

Тва предполагам е колата на Никови ,ако е таз за кояти си мисля със жълтите задни носачи. въпроса е некои ако знае със какво окачване е бил и най-вече със какви гуми ,ше ми е интересно да разбера

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лорде никой низнай , само никови , що ти е да знаеш да не се зариби да правиш шкода :D:D:D

 

Минават разни идеи из главата:) Ма ако сетъпа на шасито и гумите им са държат у тайна ,нема шанс да ги гоним - все пак им е отнело 20-30 години R&D да ги измислят ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам ЛР боди кит ако решиш нещо :D а и със мечката имаме разработена схема за хондови мотори на шкодова кутия скоро и на калоянова ще я пробваме нъли мечка smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Лорде,на това време дадено на пистата,колата беше със споменатото от теб (по-горе) окачване,без модификации,а гумите са нормални-Тойо,следващото каране живот и здраве колата ще е с подобрено окачване,надявам се и времето да е по-добро :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.