Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съвет за 1,9 TDI 74kw


berberov_sm

Recommended Posts

Здрвейте,

 

първо незнам дали темата е подходяща за този раздел, но да ви попитам нещо.

 

Баща ми се е наточил да купува Голф 4 с двигател 1,9 101 кс ПД та, ако може някой от колегите с такъв мотор да ми даде някаква информаця за него, защото от нещата които прочетох в интернет мнението ми е противоречиво - най-вече че се водил доста по капризен от този с 90 кс.

Какво по-точно му е "капризното" и по-скъпа ли е поддръжка та му от този с 90 кс?

 

Благодаря ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам впредвид обикновения 90 кс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разлика в поддръжката и да има, едва ли е голяма (освен цената на маслото и филтрите). двигателя с помпа-дюза е по-капризен по отношение на горивото. виж, ако се наложи ремонт по двигателя, предполагам, че частите по запалителната система ще са по-скъпи спрямо тези от обикновената tdi машина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има Голф 90к.пд ;)

Не е ли само на 5-та серия???

верно,прав си

а по темата-само ремъка и ролките са малко по скъпи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.