Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Ауто постигна рекордни продажби за месец май


РусенскоВарено

Recommended Posts

Друго е интересното!

В Топ 10 по продажби в България,Skoda e представена не както обикновенно от Fabia,а от Superb! smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, и кризата, в комбинация със СПФ, си има добри страни :mrgreen: - наличната фейслифтова Оки Лаурунка в ЕТ с двигателче 2,0 ТДИ 140 к.с. от 41 ххх лв. на 38 ххх лв. са я направили - днес го видях с очите си. smile048

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, и кризата, в комбинация със СПФ, си има добри страни :mrgreen: - наличната фейслифтова Оки Лаурунка в ЕТ с двигателче 2,0 ТДИ 140 к.с. от 41 ххх лв. на 38 ххх лв. са я направили - днес го видях с очите си. smile048

 

smile027

Щото са и оскубали тайно оборудването още малко smile048 Турили са и стари гуми, метнали са и един китайски ксенон от Илиянци и т.н. smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стари, ма Бриджстоун Потенца, па нека са стари :mrgreen: Ксенона е ок, който я вземе, бега при тебе за читав и е на 6. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, и кризата, в комбинация със СПФ, си има добри страни :mrgreen: - наличната фейслифтова Оки Лаурунка в ЕТ с двигателче 2,0 ТДИ 140 к.с. от 41 ххх лв. на 38 ххх лв. са я направили - днес го видях с очите си. smile048

 

smile027

Щото са и оскубали тайно оборудването още малко smile048 Турили са и стари гуми, метнали са и един китайски ксенон от Илиянци и т.н. smile091

 

Кажи ми, че се бъсикаш?:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз сюпърб ама нямаааа...Иначе бравус, нека им върви търговията, до има после повечко употребявани като за нас, простосмъртните, по немските автокъщи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз сюпърб ама нямаааа...
Аре бе, Superb - аз ако имах Ленка, не бих я сменил за разни свръх-технологични измишльотини, дето им забива компютърът, понеже си имал буболечки.... в багажника (бъгове - за английскоговорящите) smile091

иначе - ако някой все пак реши да ми подари някое Окти с пластична операция (с фейслифтинг - за английскоговорящите), няма да му се разсърдя де - макар и да не съм фен на последните дизайнерски изстъпления - Румстър, Фабия, Йети, Октавия, Супърб - с все по-еднаква визия... че фаровете от VW Group са им с намаление - взимат ги на доставна цена... :lol:

спирам, че иначе ще трябва да си наложа самоцензура (селф факинг - за английскоговорящите) smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влади, да не си ходил наскоро на курс за опресняване на английския, бре? smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влади, не сипвай сол в раната...Ленка е оставена на изчакване...почива в един леко влажен гараж... :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Ръст на продажбите на Шкода Ауто от 11.5% за месец Август: http://new.skoda-auto.com/BGR/newslist/ ... UGUST.aspx

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.