Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фелициа се завръща?


Recommended Posts

Колеги, не знам дали темата е за този раздел, но намерих информация, която много ме заинтригува. Отдавна се знаеше, че Шкода ще пускат евтин автомобил, който да замести Octavia Tour. Но последната информация , която видях е , че моделът ще носи името Felicia. Информацията все още не е потвърдена, но аз лично бих се радвал да видя завръщането на Фелата :)http://indianautosblog.com/2010/05/2011-skoda-octavia

http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1503690657

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност знам, че октавия тур се спира от производство скоро, но за фелицията не знам.

От доста време краят на легендата О1 беше обявен за 2011 г. Но Фелиция 3 ми звучи добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доста време краят на легендата О1 беше обявен за 2011 г. Но Фелиция 3 ми звучи добре.

 

А ако пуснат отново вариант 4х4 ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако пуснат отново вариант 4х4 ....

Де тоз късмет де. Ама няма да стане с О1 май. Там войната е с Дачия. Скъсват се от яд, че Дачия има по-евтин автомобил и се напъват да правят конкуренция.

Абе вие чакайте да излезе китайският европейски автомобил Грейт Уол на Литекс Ауто. Тогава ше видите вие кво е тва евтина кола smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли ще излезе автомобил от България скоро.А завода в Ловеч най-вероятно няма и да се построи.

То като се замисли човек няма и логика-Китайски инвеститор в България с българска работна ръка.Китайците са добри само в изпълнението на даден продукт,а българската работна ръка е одавна скъпа дори и за Европа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.