Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Монтаж халогени Октавия 2


veazel

Recommended Posts

Здравейте,

 

Вчера закупих 2 броя халогени за Октавия 2.

 

Само телата са и ме интересува какви крушки да търся (H1, H8?!)?

 

Допълнително не можах да намеря куплунг за крушките зад бронята за крушките на халогените. Някой има ли информация Октавия 2 като излезе базов модел от завода дали слагат окабеляване?

 

Според мен трябва да има, нищо че не мога да го намеря. Все пак на врътката за фаровете имам възможност да включа халогени и индикацията на таблото светва.

 

Благодаря за помощта.

 

Поздрави,

 

Марин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окабеляване няма, това което виждаш като индикация на таблото е за задния т.нар. "трети" стоп за мъгла. Крушките са Н8/или Н7 не си спомням много добре/. Куплунзи си вземи от някоя морга, като си носиш и крушките за проба. Сложи ламаринки /едни такива на две сгънати, с отвор на единия пласт и винт на другия/ на бронята, защото в момента нямаш. Ламаринките си ги купих от магазин за части.

Окабеляването го дай на някой елтехник да ти го направи и да скрие кабелите добре, защото иначе прилича на "правено в час по трудово". Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.