Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Малко красоти [преди <-> сега]


Recommended Posts

Болезнено грозна гледка ](*,)

А къде е правена снимката ?

 

На паркинга на ДЗИ в Орландовци

 

И на мен така ми се стори smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...
  • Отговори 58
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Biohazard

    12

  • shaft

    9

  • lubomirov1985

    6

  • mRt

    4

Най-много писали в темата

Офф аз го видях вторника на Пуишкин и ми стана много гадно...Ако трябва да бъда честен ми е много любопитно как се е забил там така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офф аз го видях вторника на Пуишкин и ми стана много гадно...Ако трябва да бъда честен ми е много любопитно как се е забил там така?

 

С много газ. В завоя е поднесло и вместо да се опита да я овладее е скочил на спирачките и така :( Колата беше уникална. Но пак добре, че е само колата, че имало и хора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли 4х4, колко газ е раздал или заради дъжда е минал по допирателната на завоя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли 4х4, колко газ е раздал или заради дъжда е минал по допирателната на завоя?

 

Само на задно е. А газ, газ колкото и да е раздал все пак е 4.0 V8 a e било сухо :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли 4х4, колко газ е раздал или заради дъжда е минал по допирателната на завоя?

 

Само на задно е. А газ, газ колкото и да е раздал все пак е 4.0 V8 a e било сухо :(

На баща ми XJ 3,2 199hp (4,0 май е 320hp) без проблем се поднася на сухо - просто е въпрос на тежест на крака. smile049

Иначе жалко за хубавата кола и добре, че няма жертви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

http://youtu.be/goj2g6IJnkQ?t=8m13sЕдна RS-ка по-малко  :BangHead:   
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

https://www.youtube.com/watch?v=vuURabMTzMY Добро утро  :D ооще една RS-ка по-малко ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.