Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сигнализация колани


jivdzver

Recommended Posts

Здравейте, доста време не бях влизал, но се сетих да задам едно бързо въпросче.Проблема е следния - Яна (фабиана) има звукова сигнализация когато не сте си сложили колана.По принцип ми харесва да си работи, за съжаление работи по собственмо усмотрение.По някога работи нормално, понякога издава само един кратък сигнал, а най-често изобщо не се включва.Някой има ли идея какъв е проблема и как мога да го отстраня?Благодаря предварително smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно не съм сигурен дали е така но съм чувал, че тези звуци както и други настройки могат да бнъдат регулирани чрез Vag-com! Пак казвам, че не съм сигурен дали съм чул правилно или съм го прочел някъде но ако може да ти е от полза ще се радвам! Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да имаш датчик на колана (не самия колан а това в което "бодеш" колана). Предполагам проблема е там.

 

Иначе с VAG-COM можеш да изключиш пищенето ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да имаш датчик на колана (не самия колан а това в което "бодеш" колана). Предполагам проблема е там.

 

Иначе с VAG-COM можеш да изключиш пищенето ...

 

Значи не съм толкова далеч от истината! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Recode for warning lamps:

 

[select]

[17 - Instruments]

[Recode - 07]

Write down the existing coding for future reference.

Enter 5-digit code from below

[Do It!]

 

Look at the first two digits in the coding. Add the values for the options together to get the correct coding.

 

00 - No available equipment

+01 - Brakepad wear sensor warning active

+02 - Seatbelt warning active

+04 - Washer fluid level warning active

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Ще питам в тази тема за да не пускам нова. Фабията ми е Класик и искам да попитам дали има фабрично зумер за забравени фарове и оворена врата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, ама ако не работи значи пак е "оня" проблем с микроключетата... Разрови се из темите има описано надълго и нашироко, кой и как се е справил с тоя проблем;)

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора колега. Когато отворя вратата плафона светва, значи тези микроключета работят. Това ме навежда на мисълта, че зумера ми е спрян с Vag-com. Другото нещо е, че при подаване на контакт ми светва индикацията на предпазния колан и след 2-3 секунди изгасва сама без да съм го сложил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора колега. Когато отворя вратата плафона светва, значи тези микроключета работят. Това ме навежда на мисълта, че зумера ми е спрян с Vag-com. Другото нещо е, че при подаване на контакт ми светва индикацията на предпазния колан и след 2-3 секунди изгасва сама без да съм го сложил.

Зумера може и да е сдал багажа, съмнява ме някой да отмени толкоз потребна функция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.