Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

локви


far_seer

Recommended Posts

Привет на всички,

тази вечер при нас се изви типична лятна буря, дойде от нищото просто

докато се усетя, вече валеше як порой, а чучура биеше точно на предния капак на Фабията

веднага слезнах да я преместя и с почуда установих, че около пасажерското място се беше образувала цяла локва

първото нещо, което ми мина през ума е често срещаното задръстване, но локвата беше под пасажерската седалка, продължаваща маалко напред, под тръбите за въздуха и поленовия филтър беше сухо. На какво се дължи това според вас?

 

 

всъщност сега слезнах пак, филтърът на купето е прогизнал като гъба

взел съм го преди 1 седмица, утре ако го изсуша ще стане ли номера или пак трябва нов да се купува....?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

филтърът на купето е прогизнал като гъба

взел съм го преди 1 седмица, утре ако го изсуша ще стане ли номера или пак трябва нов да се купува....?

Тъкмо ще се е спекъл отлично от праха смесен с водата :D

Ноооввввв!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблемът е решен от сервиза в Благоевград

оказа се проблемът със запушването, поизвадиха малко шума, клони, пера и водата, която се беше събрала колкото за аквариум се стече надолу

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D>

Доволен ли си от работата на сервиза?

Отношение?

Компетентност?

Цени?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като цяло съм доволен, човекът веднага знаеше къде да погледне 1во и там се оказа и проблема. Отношението си беше като към клиент - много-много не приказваше, но отговаряше все пак като го попиташ. По отношение на компетентността нямам много какво да кажа. Когато ходих за 1ви път, някакъв ме върна с думите "Еее, ние тук повече дизели оправяме" , което за мен беше същински шок! Попитах го, щом не могат да ми помогнат в официален сервиз на Шкода, къде по дяволите да отида, а той ми каза : "Еми в някой сервиз на VW". За сегашния проблем също не мога да съдя -> не трябва да си тесен специалист, за да махнеш 2 пластмасови кори и да поизвадиш малко листа :)

Иначе цените са си съвсем нормални -> за почистването ми взеха 18 лв., позаинтересовах се за свещи - 32 лв. комплекта, около 15 лв. взимат за смяна, 40 лв. струва температурен датчик, оригинален при тях. Иначе като я качиха на компютър хванаха грешка, а именно на темп. датчик, която грешка не успяха да засекат във VW сервиз и още един.

Сега се чудя какво да правя, финансово съм ограничен и не знам кое да сменям първо -свещи или тоя датчик. Проблемът общо взето е високия разход. (да, знам, че тия харчат доста, но все пак е множко).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо температурния датчик смени. Свещите могат да се позачистят временно, но като се свалят ще се види дали са заминали или има още хляб в тях. А като си финансово ограничен, защо се набутваш за смени на тези неща в сервиз?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.