Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

EPC


fabia_man9353

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Имам следния проблем: от 2-3 дни ми се случи в жегата както си карам,изведнъж светва "ЕРС",поддържа около 1200 оборота и се форсира максимум до 1700,като загася и запаля се оправя. Споделете ако някой е имал такъв проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Имам следния проблем: от 2-3 дни ми се случи в жегата както си карам,изведнъж светва "ЕРС",поддържа около 1200 оборота и се форсира максимум до 1700,като загася и запаля се оправя. Споделете ако някой е имал такъв проблем.

 

 

при мене беше проблем с педала за газ и след смяна се оправи smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в моя случаи на диагностиката ми даде грешка педала на газта,след изтриване се появя пак ,и беше сигурно че проблема е в педала на газта...в нашите магазини ми казаха доставка до една седмица, а на мен колата ми бе необх.....и се пробвах да отстраня проблема...нямаше какво да загубя.педала нагазта ее пласмаса на една ос и разни пружини по него,и един потенциометър с четери писти.

сваляш педала тои е на кофти място на три гаики се държи с малка гидория ще се справиш,отваряш капачето на потенциометъра,пръскаш го с контактен спреи раздв. го така няколко пъти,съхне и ако имаш късмет педала се оправя....още карам така.

дано да съм ти помогнал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

Колеги помагайте, и на мен ми светна ЕРС-то и колата направо се удуши.

Да поясня: Фабия 2 1,2 60к.с. пробег 30хил км. и газова уредба от около 8000км.

Заведох я на диагностика и компа отчете проблем в единия датчик на дроселовата клапа- за съжаление всичко е капсуловано, а от еуратек искат около 600лв. за целия блок.

Имал ли е някой такива проблеми, как се оправят, и може ли накой до помогне? smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.