Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

G65


angel

Recommended Posts

Здравейте колеги.

Имам якаква грешка: 00819 HIGH PRESSURE SENSOR G65, 0700 SIGNAL LOW

Имам въпрос, къде се намира датчика за климатика, че не ми работи нещо. Духа,но не студено.

 

Благодаря за отговорите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да е един вентил, който влиза в компресора и към него има букса с кабели. При някои компресори е на болт, при други е нитован и не може да се смени. Цена на вентила - около 200 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намерих датчика но сега възникна друг въпрос как да разбера дали е изгорял или е ниско нивото на фреона.В датчика влизат три кабела като го откача ваг-кома показва че е откачен или замасен а като го закача показва signal to low.От това мога ли да направя извод че не е изгорял. благодаря предварително на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имах проблем с този датчик-цената му в ЕТ преди година беше ок.120 лв, смяната е елементарна, при мен също даваше тази грешка, след смяната нямам проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Оказа се че датчика е добре но фреона е изчезнал мистериозно от тапата на филтъра който е заедно с радиатора-кондензатор.

Благодаря на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

датчика е 90 лева ... не може да се провери освен да имаш под ръка и да видиш ефекта ... сменя се лесно без проблем защото на тръбата има клапан които задържа фреона само се развива с ключ датчика и се развива.

ама щом не е от него :) Късмет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.