Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с климатика на Фелиция 1.9 дизел


bobigrig

Recommended Posts

Колеги случая е следния. Баща ми както се кара Фелата, минава през една неравност след което климатика спира. Какво може да е според Вас? Има ли възможност нещо да се е откачило и ако да, къде да бъркаме да го оправим? smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Колега отиди си на майстор! В смисъл, че може да не се е откачило ами просто да си му е дошло времето! Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Такива съвети от сорта отиди на майстор...мерси! А и климатика скоро беше на майстор, а в случая спря от раз, а и не ми си дават пари по майстори. Питам, ако случайно някой знае да каже, а не да трупа постове с безсмислени съвети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Такива съвети от сорта отиди на майстор...мерси! А и климатика скоро беше на майстор, а в случая спря от раз, а и не ми си дават пари по майстори. Питам, ако случайно някой знае да каже, а не да трупа постове с безсмислени съвети.

Аз лично колега не видях нищо безмислено в поста, но както и да е.

Провери в раздел "Литература". Ще откриеш ето това:

http://store.hamsia.org/docs/index.php? ... jectId=556

Устройство на климатика. На немски е но е с подробни картинки. Ако успеете да откриете кое и къде се е откачило - супер. В противен случай наистина ще трябва да посетите майстор. За съжаление те са тези, които знаят къде да пипнат и какво точно да проверят. И за да ти вземат парите не споделят с нас най-честите дефекти по системата.

Не реагирай толкова остро. Разгледай линка, който ти изпратих и ако установите и отстраните дефекта ще си спестил пари. Иначе....нямаш избор.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най,честите дефекти са теч от системата или компресора,разбит лагер на компресора,датчика за налягане,съедин-ля на компресора

много са нещата,не може да пишем фермани на всеки който не му се давали пари....не се сърдете

на кой му се дават пари??

на мен ми се взимат само :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега провери си релето на компресора,може да не дава добър контакт. Най-добре виж схемата на климатика за да го намериш. Аз имах проблеми с това реле и докато го открия колко "компетентни" майстори съм обиколил не е истина. Успех!

Колега гледам че си от София ако неможеш да се справиш пиши ми ЛС или в темата ще помагам :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги! Чакам баща ми да се върне от прованса и ще я преслушам. Надявам се да се справя сам и да не досаждам на никой. Поздрави и smile027 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам същият проблем,само,че при мен дядото я удари отдолу.Като ровех открих един изгорял бушон,но след смяната не тръгна.Оправих се с линка :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.