Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Размер на полуоски


Guest vankovarnata

Recommended Posts

Знам само,че разликата м/у къси и дълги е точно 3 см,ама колко беше цялата дължина, не помня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам само,че разликата м/у къси и дълги е точно 3 см,ама колко беше цялата дължина, не помня.

това и аз го знам. намерих общата дължина на къси и дълги. сега издирвам за октито.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка,в първия магазин за части като влезеш -в каталога ги има размерите

отиди при Марини Ауто и кажи че аз те пращам и питай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз пък не знаех, че и при Окти имало къси и дълги полуоси... съмнявам се изобщо, че някой тук може да ти отговори, разковничето предполагам се крие нейде из чешките форуми :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не знаех, че и при Окти имало къси и дълги полуоси... съмнявам се изобщо, че някой тук може да ти отговори, разковничето предполагам се крие нейде из чешките форуми :idea:

 

Интересуваше ме цялата дължина на полуоските,както и от окти. Имам да правя една. Незнам защо трябваше да е тук темата, а не в общите неща понеже не е за модела, но както са решили. Отдавна имам всякакво инфо и най-добре е за триене защото не е за тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна имам всякакво инфо и най-добре е за триене защото не е за тук.

Наистина е за триене, щом ще си държиш инфото за себе си, никаква полза няма от тая тема.

 

Имах да правя полуоска за не шкода, но близка и затова питах в общата тема. Няма какво да крия. Интересуваше ме цялата дължина и разликите м-у къси и дълги или от окти, както бях написъл, ама някой хора мислят по-добре от мен и са по-наясно от мен какво правя/или друга причина/и сметнаха да се разпоредят за преместване на темата понеже не била на място. Къде е мястото, ако питам нещо за рено,алфа,ауди или хонда напремер? Търкай те я цялата. Явно докато не напусна форума мода ви няма да спи спокойно. Няма проблеми речено сторено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз исках да кажа, че можеше да пуснеш информацията, която ти е трябвала и която си разбрал - дължината на полуоските. Защото ако форума ще изглежда така - "въпрос - аа намерих си отговора, трийте", тогава по-добре всички да го напуснем. Каква полза от такива теми?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря, че се сещате да спамите предимно в почивните дни, когато често пътувам и нямам достъп до форума. Разчистих малко темата от личните нападки и сарказми, надявам се да няма обидени от моите действия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.