Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

виене при ниска скорост


ip4o

Recommended Posts

от скоро време забелязах че на фабията се чува едно виене, когато карам с 40 50 60 км/ч, виене точно като от лагер...вчера на срещата колегата esto ме светна че ако е лагер трябва виенето да се промени при завои и ме посъветва да проверя гумите, но вече си бях запазил час в ЕТ и днес отидох, кара я приемчика кара я механика, не било от лагер не било от гуми....шума идвал от скоростната кутия и сега трябва да я свалят и да проверят какво и имам тъи като днес коалта ми трябва се уговорихме за утре, но какво може да е това виене в скоростната кутия, там някакви лагерчета нещо има ли...на 50 хил км кола ... проблем в скоростната кутия.... =(((

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от скоро време забелязах че на фабията се чува едно виене, когато карам с 40 50 60 км/ч, виене точно като от лагер...вчера на срещата колегата esto ме светна че ако е лагер трябва виенето да се промени при завои и ме посъветва да проверя гумите, но вече си бях запазил час в ЕТ и днес отидох, кара я приемчика кара я механика, не било от лагер не било от гуми....шума идвал от скоростната кутия и сега трябва да я свалят и да проверят какво и имам тъи като днес коалта ми трябва се уговорихме за утре, но какво може да е това виене в скоростната кутия, там някакви лагерчета нещо има ли...на 50 хил км кола ... проблем в скоростната кутия.... =(((

 

Ми прочеи ми темата от 2006г. и ще ти стане ясно. На 50000хил. се обажда нежно и кара до след 100000. И да я цепят пак нищо няма да намерят. Чува се след 15км. без значение дали си начиснал съединителя или не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами като горд собственик на фабия на 500 000 км мога да споделя че проблем при нас дойде към 300-400 000 км в скоростната кутия и то беше лагерче което не беше сменено на време за което си платихме с едно валче ... та мнението ми е едвали за 50 000 да е заминал лагер освен ако не е нещо в производството скапано. Лично мнение да си завъртиш гумите и да видиш дали няма да изчезне виенето ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо да,ние на Ванката му сменяхме лагерите в кутията,ама той каза че още от чисто нова се чували леко....а в ЕТ нещо се ебавали да му я направят по гаранция.Но сега тъй като нямат мн.работа ,трябва да ти я оправят-надявам се.Иначе моите таксита са на по над 600 000 км и само веднъж съм им сменял маслото в кутиите.Нито вият нито каквито и да е броблеми е нямало.А,само помпите на съедин.ла съм сменял

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами днес им я оставих, да видим какво ще стане и колко време ще я бавят...дано да я оправят,,, а темата на ванковаранта не мога да я намеря =(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бавноразвиващи ЕТ...една седмица мина....смятам да им се обадя да питам какво се случва..

 

Въоръжи се с търпение, там е така... мене близо месец(или даже повече) ме мотаха за съединителя - отне им близо 2 седмици докато се натуткат да пратят в Чехия снимки на повредените части ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес си взех колата.сменени са един лагер в скоростната кутия и маслото на кутията `` сменихме едно лагерче дето подозирахме че в него е проблема, сменихме маслото на кутията с масло на VW дето е за шум`` това бяха то1ните думи на момчето от ЕТ. като си взех колата и я покарах малко установих че пак има шум, същият шум но според мен по слаб..и вече си мисля че колегата esto беше прав и сега ще поразгледам гумите за дефекти и кривини...тез хора от ЕТ що не искат да записват ремонтите в сервизните книжки, при положение че като им оставих колата изрично ми казаха даи си сервизната книжка, днес като си взех шкодата отварям книжката вътре нищо не пише,, и се върнах да го помоля да впише какво са сменили и да удари едно печатче...нали тази книжка е все пак за това....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.