Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

това нормално ли е(помогнете)


mihael nikolov

Recommended Posts

от няколко дни сутрин като запаля(само сутрин и като е студена) се чува като че ли чука клапан това нормално ли е или има някакъв проблем иначе колата си върви супер има си масло има си всичко.А и от откакто си пускам климатикасе чува леко виене от какво може да е(само да поясня колата е с двигател 1.6 16 в) и дали нямам някакъв проблем с двигателя(питам защото ще ходя на втората смяна на масло и да знам какво да ги карам да видят иначе нищо не свети по таблото)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко обтяжна ролка на пистовя ремък е. И при мен го има и вече е все по осезаемо... smile092

Няма вечни части smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че не е ли рано за обтяжната да почва да вие (аз имах наскоро случай с Пасата на баща ми, сменихме ролки ремъци и всичко преди 8к. км. и един ден потегляме , ролката сдаде багажа и направо се стопи) направо съм потресен да не могат да издържат поне 50к. км, ба...ти качеството.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качество - цена! smile048

Такова е. И въпреки това са доста здрави автомобили...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай при работещ двигател да полееш ролката и ремъка с вода.Ако шума изчезне,оттам е проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[-X

Тази ролка вие само при големи натоварвания(климатик+дълги). С поливане работата няма да стане(пробваха вече в ЕТ Надежда), после я "слушаха" със слушалки(на допир) и заключиха:

Не е проблем! smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давай смело. Може пък да ти я сменят по гаранция! Нищо не се знае. За серивизите е все едно кой ще им плати(клиента или производителя).

Късмет! И бъди по-настоятелен. smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.