Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

пътуване до Халкидики-препоръчайте хотел


mitko66

Recommended Posts

В заглавието е всичко, не съм бил в Гърция и планираме да отидем в края на месеца за 2-3 дни по повод семеен празник, моля който е бил и има инфо, да ми препоръча място и хотел. С малко дете сме и държим да е на хубаво място и с детски забавления.

мерси предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 пъти съм отсядал в Olympian Bay **** - доволен съм и мога да го препоръчам с чисто сърце! Хотелска част и ниски постройки тип бунгало, много хубава храна, 2 басейна (единият детски), между Олимп и Егейско море, отличен плаж (кеф ти цивилизован, кеф ти див), близко село (Лептокариа) за разходки, точно до магистралата от Солун...

 

http://www.olympianbay.com/olympian/por ... anguage=US

http://www.rea-hotels.com/olympian-bay/index.html

 

През български туроператори могат да се намерят много изгодни цени там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

разбира се зависи от бюджета... Евтино и приятно място е Gerakina beach hotel na Sitonia. 370 км. от София. Бяхме по 24

май с малката ,офертата беше за 3 нощувки със закуска и вечеря на шведска маса-240 лв общо,ако детето е до 12 г. Има бунгала на самия бряг на морето, розите бяха цъфнали...красиво. Има си страница в нета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти споделя опит от 2008 г. Бяхме семейно в Хотел "Pallini Beach" на първия ръкав на п-в Халкидики на полупансион. Условията бяха уникални - огромен парк, шоу програми, детска площадка, невероятен изглед към морето. За деца до 11 г. е безплатно. Село Калитеа е на 2 км и по заведенията е маалко по-скъпо отколкото в София. Сега в кризата може да е и по-евтино. Беше пълно с румънци (изключително културни хора) и нямаше кьорав руснак. Руснаците ходят там където наблизо има летище, т.е. избягвай хотелите в близост (20, 30, 40 км) до Солун. А всеобщо известно е следното: малко или никакви руснаци = много или изключително приятна почивка.

2 важни неща:

1. Много комари. На всяка цена един Райд за в контакта, а когато сте навън, задължително с Аутан или подобно нещо. Иначе ще ви изпоядат.

2. Не ходете юли и август. Жегата не се търпи. Септември е най-добре, щото Юни сте го поизпуснали, а септември водата стига до 26-27 °С.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

хах, хващаш ме на местопрестъплението, днес пристигнах в "олимпион сънсет", пиша от хотела, всичко е страхотно, нямам думи :)

Мислех си да ти благодаря smile159 като се приберем.

 

Поздрави на всички и благодаря за страхотните съвети!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

времето е супер-около 30 градуса, без нетърпими жеги...страхотно спокойно море, чисти басейни, джакузита...

както ми каза, наистина това е раят.

:smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.