Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търся си работа - моля за идеи и предложения


Recommended Posts

В момента си търся работа, но едва ли ще ме вземат някаде, защото съм на 15 и не ми се работи като хамалин [-X

 

Aко някой знае къде мога да започна работа - в някой автосервиз или сервитьорче, нещо такова - ще съм доста благодарен.

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

 

Похвално е, че искаш да работиш, а не да чакаш от мама и тате да ти дават пари. Смятам, че на твоята възраст е хубаво да си запознат с това, за да нямате - ти и твоя бъдещ работодател - проблеми с нашите институции.

 

Поздрави и успех с намирането на работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мама ще подпише там квото си трябва ако работата е изгодна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласно чл. 301, ал. 2 КТ могат да се приемат на работа и лица от 15 до 16 години за извършване на леки работи, които не са опасни или вредни за здравето и за правилното им физическо, умствено и нравствено развитие и чието изпълнение не би било пречка за редовно посещение на училище или за участие в програми за професионално ориентиране или обучение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.