Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вода в купето !


slav.bg

Recommended Posts

Вчера бях неприятно изненадан, когато забелязох, че задна лява седалка е влажна откъм вратата. При по-внимателно оглеждане забелязох, че има влага и на пода на задна ДЯСНА ](*,) Значи тези дни валя страшно много дъжд, като количество и като продължителност, но не съм очаквал да се появят такива проблеми :smt0344 !

Днес доста си поиграх с шишетата със вода, за да видя точно откъде идват проблемите :-k .

Задна лява врата, след доста поливане ми прокапа отгоре, между уплътнението на купето и самата врата ! Вратата има малко по-голям луфт отколкото другите и явно не може да прилепне добре към гуменото уплътнение !

Задна дясна ми прави мизерии от съвсем друго място. При нея се процежда вода между стъклото и неговото си уплътнение. След доста поливане отвън, изби тънка вадичка вода от долната страна на кората и потече на пода .

Дайте някакви съвети, че ако продължава така ще изгние всичко smile012 и седалката от ляво, и пода отдясно smile012 !

 

П.П.

Как се свалят корите на вратите, при оглед видях на профила на вратата видии тип "звезда" . Само тях ли трябва да развия ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. гореспоменатите винтове

2.сваля се и капака на дръжката на вратата там има 2 винта с кръстата отверка

3. малка видия намираща се под малката пласмасата близо до малкия говорител на вратата

 

после като развиеш всичко повдигаш леко кората нагоре и към теб

 

! леко се откача жилото от ръкохватката ( запомни точно как е поставено черното жило в малкия жлеп)

 

! откачат се внимателно всички букси

 

и после по обратния ред за зглобяването :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.сваля се и капака на дръжката на вратата там има 2 винта с кръстата отверка

:!:

 

Дръжките не виждам как да ги отворя, изглеждат ми като цяло парче. Нямат процеп, още по-малко капак, приличат на тръба с елипсовидно сечение .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.сваля се и капака на дръжката на вратата там има 2 винта с кръстата отверка

:!:

 

Дръжките не виждам как да ги отворя, изглеждат ми като цяло парче. Нямат процеп, още по-малко капак, приличат на тръба с елипсовидно сечение .

горната част до към средата на дръжката е капак

 

леко подпъхваш широка плоска отверка ( нож) близо до дръжката в средата някъде до тапицерията да може да се пооотвори за да не нараниш дръжката и да останат следи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, дайте съвет какво може да се предприеме с лявата врата :) .

С дясната ми се изясниха нещата и ще действам по проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.