Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с мигачи


InFeRn0

Recommended Posts

Проблема е следният , колата има аварийни светлини ,но мигачи няма!Бушоните са наред кабелите също ,а също губи и клаксон.Вчера си купих и лостчетата с механизма и пак нестава !Кажете ,какво може да е , защото просто незнам ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е това проверих го сутринта!

 

Виж дали релето ти е ок. И дали няма някоя разхлабена обувка. Имах същия проблем преди време. Стегнах обувките (ама яко) и работата заспа. Намира се зад пепелника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много сигорен, но все пак се обърни към Ел. техник

 

 

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи пробна лампа и търси къде се губят тоците- след бушоните, преди и след ключа за мигачите. Разбира се, трябва да си "на контакт".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прегледай и ключа за аварийните светлини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Губи ти се + който отива до лостчето. Имаш ли дълги и светлинен клаксон?

 

звънни днес след 12:30 до към 8 съм свободен, ще се видим ще пием бира, ще почовъркаме и ще те оправим. 0886471695

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички за отговорите!Баща ми днес е открил причината !От релето е било ,защото е руско от жигула ,сега съм с чешко и всичко е ok \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички за отговорите!Баща ми днес е открил причината !От релето е било ,защото е руско от жигула ,сега съм с чешко и всичко е ok \:D/

Браво! =D>

Шкодите имат алергия към руски части! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз взех от баща ти скобата за барабани. Питай го дали е проблем да я задържа 1 седмица примерно? Доколкото разбрах твоята ще я чупим края на месеца

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.