Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Не знам какво да мисля!


Recommended Posts

Не знам вече ,на къде отива България. Преди малко под прозореца ми ( живея на главна улица ) мина процесия предвождана от полицейска кола с включени сирени и светлини от тези два автомобила:

 

Съжалявам ,че не можах да ги снимам с мой апарат понеже не бях подготвен, но съм 99% сигурен ,че са точно тези ,или поне подобни. Отпред бялата , отзад розовата, а след тях десетки изгнили ванове и лади от различни марки но всичките производство преди 90г. Сватбена процесия ,която ще завърши в някое лудогорско село със сбиване и в най-добрия случай само с ругатни. Обаче мургавелците са решили да покажат на града колко са велики. Преди две седмици в едно село сватбата струваше 70 000 лв на бащата на момчето с участието на 7 фолк звезди. Осмата ( Азиз ) не дойде и затова сигурно им е излязло толкова "ефтино". Никой не пита откъде имат тези пари " безработните" , които сигурно са и на помощи .

Не знам вече какво да мисля! :-k

 

п п Сега виждам ,че снимките са правени на сметището в Дивдядово( Шуменско ) . Гати рекламата

post-2096-138453226654_thumb.jpg

post-2096-138453226657_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехххх..... много мъка има на тоя свят.Просто smile175 , и не им обръщай внимание.

Абе...ние не им обръщаме внимание,а се "впечатляваме" :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде, показноста и келешлъка.... майната им smile175 . но защо полиция ? някъде, някой, може би се нуждае от тяхното присъствие, но те са "заети"

според мен трябва да има наказания и уволнения в МВР и съответното РПУ

защо не сигнализираш например на господари на ефира ? те станаха по-голяма (и реално действаща) сила от кой да е контролен орган в нашата мила родна татковина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.