Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda: Характеристики


godji3

Recommended Posts

Аз съм на 15 години и искам след няколко години да си купя такава кола (кякой от тези модели) но преди това бих искал да науча:

най-вече здрави ли са

Изгодни ли са за поддръжка

И как се изявяват на пътя (Стабилност и Бъезина)

Колега, според мен най-важното е да осъзнаваш това, което имаш и да му се радваш. Поне аз така правя. Защото предпочитам да си имам 105-ца да си е моя, от колкото да карам на баща ми мерцедеса или бмв-то примерно или каквото да било. Защото знам, че си я моя, мога да си я карам когато искам, мога да си махна балатума от пода, а не да се съобразявам с някого.

Така че като си вземеш кола някой ден, най-важното е да й се радваш и да се качваш с кеф в нея (както е при мен с моята Шкода). Ако си вземеш някой ден Естелка в добро състояние и си я пазиш, тя ще ти се отблагодари и ще си доволен. Много ме изкефи това, че ти харесва външния вид, защото повечето на твойта възраст, а и по-големи гледат с голямо пренебрежение на тези коли. И като им кажа, че задномоторните Шкоди супер много ме кефят и почват да ме гледат едно такова странно... smile049

Пожелавам ти да си намериш една много хубава Шкода!

Поздрави! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте аз съм на 14 год и когато стане време искам да взема Шкода 120 като преди това съм карал Шкода 105Л. Моля ви посъветвайте ме нешто за тези коли. Мерси предварително :)

 

Приятен ден !

 

Аз ще те посъветвам вместо "шт" да използваш буквичката "щ"! Вече си поне 7-ми клас трябва да ги знаеш тези неща!

Odin

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл,

 

В тази тема вече са разисквани някои от нещата които те интересуват. За другото питай. И преди да пускаш тема провери дали вече няма подобна пусната!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте аз съм на 14 год и когато стане време искам да взема Шкода 120 като преди това съм карал Шкода 105Л. Моля ви посъветвайте ме нешто за тези коли. Мерси предварително :)

 

Приятен ден !

Я, още един комсомолец!

Кво става с тез Шкоди, много се харесват от младежта!

Колега, колко си карал 105L? Сега остава да ми кажеш, че имаш и книжка. ;)

Ако искаш съвети, трябва да кажеш какво те интересува. smile049

Ще се постараем да ти бъдем полезни. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво става с тез Шкоди, много се харесват от младежта!

Лошото е че младежта не пази, не разбира, и често си променя мнението в рамките на 24часа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на момчетата много се радвам че има такива млади хора харесващи тази марка и според мен трябва да се поущряват а недасе обезкуражават

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво става с тез Шкоди, много се харесват от младежта!

Лошото е че младежта не пази, не разбира, и често си променя мнението в рамките на 24часа.

 

Саше, малко глупаво е така да генерализираш нещата smile049. Рядкост си е някой на тази възраст да харесва подобен авомобил и марка, а не да "залита" по голфове и тройки. А за "пазенето"...ти пазиш ли си шкодата, младежо? smile001 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, най-малкото за промяната на мнението за 24часа е много прав, мога да дам пример за себи си, когато бях на 18 - смачках калника на бялата шкода (Настя) и колкото и допреди това да беше свещена за мен тази кола до следващия ден си купих тъп Опел Кадетт.. който пък изкара само една седмица при мен, щото беше адски зле.. Та сле дтая седмица бялата Настя отиде на тенекеджия (съвсем не последния на който съм я водил) и пак я подкарах и си я заобичах... Младежта, Гога, е странно нещо, и да го отричаш за мен значи че се опитваш да си загърбиш детството smile004 Сакън, нИдей!

 

пп - а защо в отговора ми не може да има 2 цитата един в друг?!?! Откога и това??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младежта, Гога, е странно нещо, и да го отричаш за мен значи че се опитваш да си загърбиш детството smile004 Сакън, нИдей!

 

Много далече съм от тая мисъл smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте аз съм на 14 год и когато стане време искам да взема Шкода 120 като преди това съм карал Шкода 105Л. Моля ви посъветвайте ме нешто за тези коли. Мерси предварително :)

 

Приятен ден !

Я, още един комсомолец!

Кво става с тез Шкоди, много се харесват от младежта!

Колега, колко си карал 105L? Сега остава да ми кажеш, че имаш и книжка. ;)

Ако искаш съвети, трябва да кажеш какво те интересува.

Ще се постараем да ти бъдем полезни. :smt017

 

Така съжелявам за забавянето просто имах изпити . Да съобщя първо карам от 8 годишен спокойно още нямам книжка :D . Преди време дядо ми имаше Шкода 105Л която ми даваше да покарвам на село от което си харесах шкодичките много . Но след 1 зима през която шкодата не се караше дядката ми позволи да я покарам проверих свещи всичко , но забравих водата smile049 . Изкарах я шкодата прегря и пукна главата след което дядо каза че не му се занимава да й прави основен ремонт и я продадохме за части.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама ти си забравил най- важното!

На една Шкода се проверява само водата, маслото и ......газ! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа,недей така,Жоро - така правят само файтонджиите - изобщо на един автомобил най-малкото трябва да си провериш спирачките и нивото на ''тормозная жидкост'' smile091 преди да отпрашиш с бясна скорост на където ти видят очите :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа,недей така,Жоро - така правят само файтонджиите - изобщо на един автомобил най-малкото трябва да си провериш спирачките и нивото на ''тормозная жидкостЬ'' smile091 преди да отпрашиш с бясна скорост на където ти видят очите :lol:

Файтонджиите, даже и това не правят!

п.п.Ако искаш, минавай и на канал преди всяко тръгване! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Като цяло доста здрави и надеждни коли, приятни за каране, рядко нещо се чупи, ако се карат внимателно и се щадят доколкото е възможно. Лошото е, че частите се намират все по- трудно и в сравнение с тези на други соц- возила са доста по- скъпи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.