Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Отново! Съвет за Оки 1


TURBO p0wer

Recommended Posts

Колеги имам едно питане към вас за една шкодичка. Колата ми се струва ,че доста ефтинко я дават за този двигател и оборудването :-k

Кажете мнение и ако някой знае нещо повече за конкретния автомобил да ме светне :idea: заслужава ли си да я взема и с още допълнителни инвестиций да се стегне и да си я джиткам smile021

Ето и линк:

http://www.mobile.bg/11268319476097127

Предполагам ,че турбината е заминала - примерно колко струва една такава? И друго какво да гледам и да търся ,ако ида да я видя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е само турбината - добре

Най-добре я вкарай на пълна диагностика и сподели какво има за смяна и ще смятаме...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая кола като гледам е била служебна според мен е поне на 400000-500000км ако не те притеснява вземай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимаш колата, караш я на диагностика, ама пълна. След обстойното преглеждане би трябвало да си наясно.

П.С. Не знам защо, но тоя регистрационен номер ми е някак познат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.