Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

1968 davvad 1000 MB


rsk

Recommended Posts

Имам една и се чудя дали да не я съживя.

 

http://kachi-snimka.info/images/opt1275398152e.JPG

 

Добре дошъл в клуба davvad! и - съживи я, ако имаш финансова възможност, струва си. много приятна, за лежерно шофиране, колица е. твоята черна или сива е, че не си личи добре от снимката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паре има части няма :( тъмно зелена февруари 1968 закупена.

Семейна реликва служила вярно дълги години smile126

 

 

:smt0344 но се намери *** който реши да смени номерата на автомобилите smile096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желанието го има. Трябват ми преден капак, предни калници и два предни мигача. Ако някой има идея от къде нека сподели моля. Благодаря предварително. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желанието го има. Трябват ми преден капак, предни калници и два предни мигача. Ако някой има идея от къде нека сподели моля. Благодаря предварително. :)

 

Ако никой от форума не ти предложи, опитай при Жоро на Баня Мадара(има негови координати из форума). Като цяло е некадърник(лично мнение) и дере кожи, но има редки части при него. Добре дошъл във форума! И успех с ембечко, наистина е прекрасна кола, сигурен съм, че много радост ще ти достави като я пуснеш в движение smile027 !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обиколил съм всички магазини на шкода но сега ще се заема по-сериозно.

Шкодата е на много малко километри най-вече двигателя който е от 100S когато го слагах беше на 36 хиляди. колата е потдържана от баща ми който се занимаваше с автомобили бил е монтьор на времето и преди всяко ходене на море работеше сериозно с текламита и какво ли още не =D>

София Приморско един резервоар (30литра) =D>

Колата е карана и няколко години от мен а съм се возил повече от 20 години....... знам и всичките слаби и силни места (мога да напиша цял роман).

Зимата -силаааааа smile117

Страничен вятър олелелелеелел :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една занемарена в Бояна viewtopic.php?f=18&t=6699&start=75 - купето не е добро, но все пак може да си харесаш нещо от частите. Пращам ти адрес и телефон на ЛС.

 

п.п. по-добре си отвори нова тема, качи там още снимки на мотор, интериор... да видим и те на какво дередже са. Опиши подробно какви части ти трябват, при мен също има останали някои по-дребни неща от МБ-то на свако ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желанието го има. Трябват ми преден капак, предни калници и два предни мигача. Ако някой има идея от къде нека сподели моля. Благодаря предварително. :)
Ако има желание и пари, твоите ламарини са поправими. С нови е най - добре, но ако няма налични и старите се реставрират. Ако искаш, направи си твоя тема, да не спамим в тази на anastas и ще ти пусна няколко снимки на един доста по - изгнил от твоя автомобил, и на това какво му се случва сега.

А най - добре първо я приведи в движение, покарай я известно време и прецени дали ти се занимава наистина.

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паре има части няма :( тъмно зелена февруари 1968 закупена.

Семейна реликва служила вярно дълги години smile126

 

 

:smt0344 но се намери *** който реши да смени номерата на автомобилите smile096

 

 

части има пари няма:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми хайде сберете се двамата и догодина ще имаме две прекрасни МБ -та на събора. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol::lol: моооо изглежда като простащина ма аз си правих калъпи за половината МБ , търкам в момента кит ,кърпя , шия другата седмица боядисвам .... не щото имам много време и пари а защото имам желание !!! стига с тва няма части кат няма се правят smile001
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile056 Страхотна колица. На мястото на Good Year стикера идеално пасва Клубния стикер. Надявам се наистина да се захванеш с нея и ще ти стискам палци. Би ли пуснал малко повече снимки да я видим по обстойно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol::lol: моооо изглежда като простащина ма аз си правих калъпи за половината МБ , търкам в момента кит ,кърпя , шия другата седмица боядисвам .... не щото имам много време и пари а защото имам желание !!! стига с тва няма части кат няма се правят smile001

 

Прав си, но не съвсем - не всеки мераклия има като теб има на разположение оборудван цех, да не говорим за майсторлъка... така че при липсата на тези неща, желаещите да си реставрират колите трябва да разполагат с доста пари.

 

p.s. извинявам се, че при отделянето на темата от тази на Наско се получи първия пост да е на rsk, но колкото и да се опитвах не успях да кача този със снимките на колегата davaad най-отгоре. Помолих админа за съдействие, дано скоро има резултат. Извинявам се още веднъж за неудобството, просто рядко ми се налага да ползвам модераторските опции и нямам голям опит.

 

p.s. 2 за жалост наистина мисията се оказа невъзможна - постовете автоматично се подреждали по хронологичен ред... все пак реших да не местя първия пост на davaad от темата на anastas, понеже изразява похвала за неговия проект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес изкарах Шкодилака от гаража, теглих му една баня и му направих малко снимки. :D

МБ-то не беше палено повече от две години и запали "чакмак", технически е напълно изправно, но от ламарини е много изгнило вече :(

 

 

http://dox.bg/files/dw?a=950a6d97f1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.