Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мокри ли се нещо


naskootmei

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Значи историята е следната: Фела-та беше взела да се предава и си искаше известиция откъм пари, време и нерви, която направих, че много си я обичам. От няколко хиляди километра съм без проблем, обаче... :-) :

При обилен дъжд или много сняг на пътя се опитва да гасне (дори когато е загряла). Случвало ми се е два пъти – единият бях принуден да я оставя на пътя няколко часа докъто поизсъхне.

Възможно ли е да се мокри нещо или проблема е другаде (темпераментна е тя, капризничи като реши)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Значи историята е следната: Фела-та беше взела да се предава и си искаше известиция откъм пари, време и нерви, която направих, че много си я обичам. От няколко хиляди километра съм без проблем, обаче... :-) :

При обилен дъжд или много сняг на пътя се опитва да гасне (дори когато е загряла). Случвало ми се е два пъти – единият бях принуден да я оставя на пътя няколко часа докъто поизсъхне.

Възможно ли е да се мокри нещо или проблема е другаде (темпераментна е тя, капризничи като реши)

интересно,защо не пишете най важното-с какъв двигател е
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Значи историята е следната: Фела-та беше взела да се предава и си искаше известиция откъм пари, време и нерви, която направих, че много си я обичам. От няколко хиляди километра съм без проблем, обаче... :-) :

При обилен дъжд или много сняг на пътя се опитва да гасне (дори когато е загряла). Случвало ми се е два пъти – единият бях принуден да я оставя на пътя няколко часа докъто поизсъхне.

Възможно ли е да се мокри нещо или проблема е другаде (темпераментна е тя, капризничи като реши)

Щом ти прави проблеми и при загрял мотор, сигурно не е от мокрене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако и двете ти ламарини отдолу са си на мястото не трябва да имаш проблеми с мокрото. Също и ако тапите на подкалника са си на мястото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.