Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ксенон за октавия 02


klarnetko

Recommended Posts

привет колеги,търся някой от София който е сложил ксенон на 02 на фар без лупа.бих искал да се срещнем за да видя как свети.видя че са пуснали ксенон н7 на който баласта е вграден в цокъла на крушката и в компекта има и една джаджа която лъже компа.нещо да кажете за това?БЛАГОРАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.МОЛЯВИ ПИШЕТЕ МИ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Луксима Премиум ли става дума или аз не мога да разбера точно какво предлагат с този комплект?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ся понеже наште колисапрекалено умни се лъжат с най простата електроника,,кабел против грешки" бас него не става .Ксенона на фар бес лупа свети невероятно но с лупа е по-добре.слагай и на дългите бес да се чудиш аз така направих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ся понеже наште колисапрекалено умни се лъжат с най простата електроника,,кабел против грешки" бас него не става

 

Само ако имаш индикация за изгоряла крушка ти трябва "стопер" на грешката .

 

По темата: klarnetko, Боби Доктора е твоя човек :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво ще стане ако се бодне директно 55W ксенон ... :-k

 

няма да отчита изг.крушка

 

:smt017

 

 

...И освен това ще прилича на "мълниеносец" и ще вади очите на всичко живо наоколо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да отчита изг.крушка

 

Значи правилно съм предположил smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'Ич не е сигурно дали ще тръгне на 55W и съответно дали ще индицира.

Защото напрежението не е постоянно, има PWM модулация, ако не през цялото време, то понякога.

В този случай ще трябва кондензатор (и диод), а при 35W система и мощен резистор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де,няма ли някой от софия който е сложил ксенон на рефлекторни фарове искам да видя как свети.любопитно ми е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де,няма ли някой от софия който е сложил ксенон на рефлекторни фарове искам да видя как свети.любопитно ми е.

 

Май kalata е с такава екстра ! :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От снощи и аз съм с ксенонче благодарение на Боби Доктора. Хич няма да търся фарове с лупа, достатъчно добре са ограничени светлинните снопове. ПРОГЛЕДНАХ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dude_BG,

 

ти хубаво си прогледнал, но ако сравниш с фар с лупа пак ще си говорим.

 

И аз прогледнах - но като си сложа лупа ще съм още по-доволен.

 

klarnetko,

 

драсни ми един телефон на ЛС и ще се опитам да се намерим по тъмно поне за малко в близките дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е... много добре знаеш какъв е проблемът с фаровете с лупа - приемливите цени са на Депо, по добрите са скъпи. За сега си е ОК. Като има кеш за всичко, ще се мисли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби Доктора е вашия човек. Пишете му лични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Искм да попитам някой имал ли е проблем. При работещ двигател като пусна дълги и ксенона започва да премигва, а само на контакт си работи добре. За Octavia 2 има ли решение на този проблем?

 

PRR: Следващия пост на маймуница се трие без предупреждение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нормално да мига ксенона. Намирисва ми на лоша маса. Просто като пуснеш дълги и къси тока става много и пада в лошата маса е голям, от там недостатъчно напрежение за ксенона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Искм да попитам някой имал ли е проблем. При работещ двигател като пусна дълги и ксенона започва да премигва, а само на контакт си работи добре. За Octavia 2 има ли решение на този проблем?

 

PRR: Следващия пост на маймуница се трие без предупреждение!

отчиталити грешка ако ти отчита трябва да си вземеш кабел за грешки и всичко ще е ОК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако вече нямаш такъв кабел, нещо са те прецакали при монтажа на ксенона. Но тъй като не ти отчита грешка, мисля, че имаш такъв кабел - не си губи времето да търсиш нов. ПРР е прав - провери замасяването и дали всички кабели са добре включени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влез с VAG COM и виж да не би да не е активиран някой режим на намаляване на яркостта на светлините. Ксенонът работи само на 100% яркост без токово ограничаване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.