Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Tunning Show 2010 и Skoda club


Recommended Posts

По времето на шоуто бях в Долна баня за почивка с приятелски семейства и дечурлига, набори на наследника ми. Заради което не можах да се вредя да стигна поне в неделя до Лесново и да представя клуба в друга светлина - с двете машинки от подписа ми. Дори приятели, занимаващи се с това хоби ми звъняха, но уви - нямаше как. Много добър познат съм със собственика на Стелди, исках да се порадвам на това, което е изложил, но... Имаме тук регнат един колега - Иво (ganeca), той е ходил и съм убеден, че e карал на воля, за разлика от мен smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги мойте резултати...меко казано ме поцепиха за инсталация, при положение че съм със 200 снимки и тн... За звука,миналата година настроих с повече бас и им беше много,сега - малко им било...абе нямам думи общо взето

 

Eeeee, не бива така. Със Стенли ще им се караме !

 

Така си е ше ги опнеме ако ги фанеме! И иначе Васе не ходи повече тия не те заслужават! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.