Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов автомобил със стикер в семейството на Шкода!


beer_champion

Recommended Posts

Дайте ми и на мен лайстни! Нека бъда и аз с пълен комплект! smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • beer_champion

    10

  • Mishelle

    5

  • lubomirov1985

    5

  • joro-120L

    5

Най-много писали в темата

Дайте ми и на мен лайстни! Нека бъда и аз с пълен комплект! smile048

 

В неделя на НИМ :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте ми и на мен лайстни! Нека бъда и аз с пълен комплект! smile048

 

В неделя на НИМ :smt017

 

Ше ме водиш ли с тебе? Че сам ме е срам! \:D/ smile152 smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве ей, ненаситник, Никито в гипс, ти го не оставяш на мира. :smt0344 За ръка ли да те фане и да те доведе? :mrgreen: Вместо да го натовариш на 4-ката и да го докараш, ти детенце боязливо го раздаваш. :D Айде да ти е честит първи Юни по този случай. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве ей, ненаситник, Никито в гипс, ти го не оставяш на мира. :smt0344 За ръка ли да те фане и да те доведе? :mrgreen: Вместо да го натовариш на 4-ката и да го докараш, ти детенце боязливо го раздаваш. :D Айде да ти е честит първи Юни по този случай. smile027

 

Еее не си прав знаеш ли как го глезя! Бира му сипвам пицата му режа вратата му отварям! Но утре му махат конците И в неделя ше ме води на среща на шкода за награда! А ти да ми донесеш подаръка за първи юни! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Сашо, по инфо на собственика на Вектрата, когато и записва час за официалния сервиз и като си каже номера, коментара от другата страна е "А, Шкодата". С и без лепенки, в Опел сервиза я знаят вече. :smt030

:smt017

 

Ники има и външни. Даже на тъмен джам, оше повече ще изпъква.

Затова не се бях сетил!!!

Юли, към теб ли трябва да се обърна???

Само да се оправи времето и кацам при теб да хапна с компанията и ще ти донеса :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

В неделя на НИМ :smt017

 

Ше ме водиш ли с тебе? Че сам ме е срам!

 

 

Ако си послушен и не ме ядосваш smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си послушен и не ме ядосваш smile004

 

Ше те слушкам бе бате Ники! :^o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:arrow: Kadett-a е налепен от 1 година (след като се върнахме миналата година от събора). Шкодата отзад е на чичо ми "donsun"

post-4126-1384532244_thumb.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ме лъже паметта това е Октавиата, на която й лепих стикер на Събор 2009.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ме лъже паметта това е Октавиата, на която й лепих стикер на Събор 2009.

 

Даже те има и в началото на Официалното ДВД от Събор 2009 как извършваш туй свещенодействие. :mrgreen: smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това имах в предвид и за това попитах - да знам дали това е колата от началото на клипа за Събор 2009 :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и един Пасат с клубен стикер от доста време,а от скоро и с клубна лайсна на номера.... smile021

post-2781-138453225594_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пп - и едно дърто кафяво Субару Легаси комби кръстосва софийските улици с лайсна на задния номер smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ме лъже паметта това е Октавиата, на която й лепих стикер на Събор 2009.

 

Даже те има и в началото на Официалното ДВД от Събор 2009 как извършваш туй свещенодействие. :mrgreen: smile027

...а така-а-а...

Тази година събора съвпадна с именния ден на сина ми и затова си мисля, че отсъствието ми е простено! smile049

Как мога да се уредя с едно копие на събор 2009...

Р.С. ще почерпя с битилка ракийка :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти се даде, бъди рахат. ;) Подробностите - на ЛС. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би не ти се е търсило за информация. А тя е много лесно откриваема. На главната страница на форума слизаш на долу, има раздел "Календари, стикери и др.". В него има закачена най-горе тема:

 

Сегашната партида стикери е на 2 лева. Заявката става с ЛС до Mishelle. Практиката за страната е следната - събирам заявки. Като се натрупат няколко отивам в пощата и изпращам. Казвам "няколко" защото няма как за всяка заявка да ходя до там - иска време. В плика с поръчаните стикери получавате адрес - на него ми пращате сумата, която дължите, поставена в сгъната картичка или лист хартия, запечатани в пощенски плик.

За повече информация относно самите стикери погледнете ТУК

 

p.s. Моля колегите да се заредят с повечко търпение и разбиране, ако не си получат стикерите в най-кратък срок - това все пак не е бизнес, а хоби и целта не е печалба. Просто Mishelle се е ангажирал по собствена добра воля да отделя от свободното си време за Вас!

Благодаря за разбирането!

 

p.s.2: за Варна и региона погледнете ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би не ти се е търсило за информация. А тя е много лесно откриваема. На главната страница на форума слизаш на долу, има раздел "Календари, стикери и др.". В него има закачена най-горе тема:

Съжелявам за недоглеждането smile049 !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Да ви се похваля:

От днес си имам клубен стикер на задното стъкло! \:D/

Това стана факт, благодарение любезното съдействие на колегата driver!

Мисля, че се получи добре.

Поздрави.

post-4842-138453228984_thumb.jpgpost-4842-138453229005_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.