Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов автомобил със стикер в семейството на Шкода!


beer_champion

Recommended Posts

С любезното съдействие на Ники Любомиров, който ми залепи стикер на клуба, макар и на криво залепен, се радвам, че си имам стикер! Но му е простено, все пак на снимките се вижда, че колегата Любомиров е с контузия в ръката! smile168 smile001 smile159

post-6199-138453224124_thumb.jpg

post-6199-138453224127_thumb.jpg

post-6199-13845322413_thumb.jpg

post-6199-138453224132_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • beer_champion

    10

  • Mishelle

    5

  • lubomirov1985

    5

  • joro-120L

    5

Най-много писали в темата

Е, сега ако не те изгонят от VW форума, няма кога да е ! smile091 smile027 Честито !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, сега ако не те изгонят от VW форума, няма кога да е ! smile091 smile027 Честито !

Ако го изгонят, то ще е за ерест, въпреки че изневярата със Skoda по-лесно ще я приемат, само си помисли, ако беше лепнал стикер на BMW club smile150 .Ще го отлъчат, ще го анатемосат и накрая, ще го разпнат. smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре се движим. Засега стикер на Шкода Клуб България има в/у Протон, Лада, Опел и VW. Чакаме други включвания smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре се движим. Засега стикер на Шкода Клуб България има в/у Протон, Лада, Опел и VW. Чакаме други включвания smile048

smile004

 

03512.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре се движим. Засега стикер на Шкода Клуб България има в/у Протон, Лада, Опел и VW. Чакаме други включвания smile048

Мисля, че и Митака /Krankenstein/ има стикер на Пежото. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, сега ако не те изгонят от VW форума, няма кога да е ! smile091 smile027 Честито !

Няма бе - нали сме приятели вече с тях. Освен това онзи ден мернах тъмнозелена О2 седан със стикер на VW клуба. Е - сега да го изядем ли него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, сега ако не те изгонят от VW форума, няма кога да е ! smile091 smile027 Честито !

Няма бе - нали сме приятели вече с тях. Освен това онзи ден мернах тъмнозелена О2 седан със стикер на VW клуба. Е - сега да го изядем ли него?

Бой, докато не черпи целия SKODA форум по 1 бира! smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, сега ако не те изгонят от VW форума, няма кога да е ! smile091 smile027 Честито !

 

Да ме гонят, вече не знам от кога но още от преди събора на шкода съм поръчал лайстни за номерата и стекер на клуба! Няма да им се моля! smile045 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, ко ти е на ръчичката? :( Що го оставяш чемпиЪна :mrgreen: да та тУрмози в туй положение, на следващия НИМ щехме да му го лепнем стикера ний, не ти да се мАчиш. :smt0344

 

Ей, пияч неуморен и Шампион безспорен, а честито ти лепенка на Шкода!!!! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Като става дума за благото на клуба, и двете ръце да му бяха в гипс, пак щеше да се напиня да го залепи! ;) Опасна работа е... smile035

 

А, също искам да ви се похваля, че си получих и наградата от Ариана за шампион на събора, наградата е кралски трон! ;)

post-6199-138453224175_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, ко ти е на ръчичката? :( Що го оставяш чемпиЪна :mrgreen: да та тУрмози в туй положение, на следващия НИМ щехме да му го лепнем стикера ний, не ти да се мАчиш. :smt0344

 

Ей, пияч неуморен и Шампион безспорен, а честито ти лепенка на Шкода!!!! smile027

 

 

Малко се порязах - счупих една стъклена врата в офиса, в следствие, на което съм с осем шева. Но ще мине. А за клуба Стенли го е казал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво браво, добре седи.

 

Да отбележа - по неясни за мен причини, от извесно време, Опела е само с лепенки "Bulgaria" на двата странични джама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай, Сашо! Моята Вектра, въпреки, че я продадох, е също със стикер на клуба! Пичът, който я купи не ги е махнал и каза, че няма да го махне! А иначе и сегашният ми Пасат отдавна щеше да е със стикер на клуба, но е със затъмнени стъкла и няма да се вижда! Ако някой има от онези стикери за номерата, които мисля Митко беше направил, бих си залепил веднага!

поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники има и външни. Даже на тъмен джам, оше повече ще изпъква.

Сашо, по инфо на собственика на Вектрата, когато и записва час за официалния сервиз и като си каже номера, коментара от другата страна е "А, Шкодата". С и без лепенки, в Опел сервиза я знаят вече. :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники има и външни. Даже на тъмен джам, оше повече ще изпъква.

 

Затова не се бях сетил!!!

Юли, към теб ли трябва да се обърна???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има от онези стикери за номерата, които мисля Митко беше направил, бих си залепил веднага!

поздрави!

 

Стикер за номерата няма, но има планки при мен и при C2H5OH. АКо имам път към Студентски Град ще ти метна две лайсни да си имаш smile027

 

PS: Аз съм с външен стикер на задния прозорец (затъмнен). Екстра се вижда smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и един Пасат с клубен стикер от доста време,а от скоро и с клубна лайсна на номера.... smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.