Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова Фабия Фейслифт Комби - 1.4 MPI или 1.2 TSI


Vesko_Atamian

Recommended Posts

Темата е "Нова Фабия Фейслифт Комби - 1.4 MPI или 1.2 TSI"! Придържайте се към нея. За дизел-бензин има достатъчно теми и още повече спам изписан! Всеки следващ пост извън темата се трие без предупреждение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги искам и аз да напиша моето мнение за 1,4mpi 86кс мотора ,не претендирам за много добри познания за колите и може да ви звуча тенденциозно,но аз съм с две ръце за този двигател,сравнително с нисък разход на бензин 5,5 извън,8,0 градско,абсолютно опростен и лесен за обслужване,с добра динамика,а и с нашия бензин няма никакъв проблем,на колегите с дизелите искам да ги посъветвам да проверят колко струва една помпа дюза,колко филтъра има по горивната система,колко е зареждането на DPF филтъра,добавките за горивото,ГНП,а и никои не може да ме убеди че дизела е по безшумен от бензина,особено на високи обороти,а между другото да спомена ( без да се хваля) че живея в CH,и дори при 12% наклон по предупредителните знаци Фабия 2 с такъв двигател се представя много добре,и не знам защо може би тук хората са задръстени карат 95% бензинови коли,или заради голямата и дълга зима ли,и между другото всички полицейски коли и на други държавни институции са Суперб,бензин естествено.............Надявам се да не съм ви досадил с моите умотворения,късмет на всички.....PS а моторите TSI са нова разработка и не знам механиците в БГ.дали няма да ги гледат като голям камък,а и в тази криза пари за обучение и квалификация в VW и Skoda,надали ще има,помислете и за така наречените детски болести при новите неща..........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.4 мпи - добра динамика ?? Или аз съм увреден или ... Пигоф, 2005 ми е колата е..кви дюзи кви съединители..Стига плаши човека.Едно масло сменям и си карам..Да не говорим ,че един Икарус за един ден бълва повече прах от мен за една година сигурно..Еко,био ама веднъж се живее и човек трябва да си прави кефа... Според мен трябва да има удоволствие от карането на личен автомобил за ежедневна употреба..Отиди,покарай, виж кой двигател те радва повече като поведение и скачай..Не мисли за потдръжката, защото е супер субективно..

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Васе, сигурен съм че се кефиш яко на автомобила си, но фактите са факти!

С риск да се повторя ще кажа само 1.2TSI smile004

А това е обещаният материал:

http://dox.bg/files/dw?a=170eebaeb1 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.