Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Домашни срещи 2 - zloQQ, PRR, Mishelle, ID A


РусенскоВарено

Recommended Posts

Вчера, та даже и тази сутрин до към 01:00, направихме едно скромно изпращане на колегата zloQQ, моя скъп и многоуважаван приятел Велко, който утре пак поема към голямата Американска земя. Благодаря на всички колеги, които се отзоваха на поканата да споделим по мръвка и бира в негова чест, несериозника дет каза, че ще дойде и ни върза тенекия, го оставяме да се яви на поправителен, а другарите, :mrgreen: заети с ремонти на стари Шкоди и изпълняващи семейните си задължения ;) им е простено. smile027

 

Велко, тез бАнбони мноо арни бре, един не остана. :P

 

Ето тука некои фотоси, съжалявам че са толкоз малко, ма наблегнахме повече на гастрономията и сладките приказки, а фотографията беше избутана на заден план: :mrgreen: Домашни срещи 2

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, брат, пак огладнях като гледам месцата от вчера :lol: И ожаднях като се сетих за домашно приготвения от Иринчето студен чай :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше много вкусно и много приятно, за което благодаря на домакина, половинката му и четвъртинката му smile027

Не кроя планове по принцип, но като му дойде времето, мисля да направим хубава организация /по-мащабна/ и да полеем някой повод! Все ще си намерим. Пък...може и без повод, позовавайки се на максимата: "Може да сме без–делници, но не сме без празници!"

Както и друг път съм казвал/писал - тук, покрай колите, намерих страхотни приятели!

Наздраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017

...а другарите, :mrgreen: заети с ремонти на стари Шкоди и изпълняващи семейните си задължения ;) им е простено. smile027...
хммм, значи на мен не ми е простено :-k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,ей уважам Ви вас! И аз искам такива изпращания smile001 ,това в кръга на шегата.

Да пожелая на колегата на квадрат(ние с Велко сме два пъти колеги),много безавариини километри ,спокойна работа и безпроблемно завръщане.

На домакина "майстор Ицко" един съвет:

като те фотографират пред барбекюто,що не сложи готварската шапка,пристилка,така ми приличаш на тираджия от Враца(не искам да обидя никой Врачанин).

Абе страшни сте,евала. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> това е работа

И ние миналата седмица с Митака и Ися си правихме барбекю и аз направих страшно вкусни пържоли и кюфтаци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.