Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Зравейте,въпрос за ESP


mimislav71

Recommended Posts

Здравейте колеги.Чисто нов съм в този форум,затова ще ви затормозя с първия си въпрос.

Станах собственик на Шкода Субър-Елеганс 2004г 2,5TDI.

Сега разучавам екстрите,и разбрах че това чудо все е недоволно.

Оборудвана е с ESP и аз реших да изпробвам как се държи.

Подадох газ по-здраво светеше символа ESP,след което започна да писка и светнаха три символа - ESP,ABS и символа за ръчната.

Въпросът ми е защо така се получава и нормално ли е?

Другия(ако не е нормално)как да се оправят нещата,защото като изгася и пак запаля всичко е ОК.

Предварително ви благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да преимигва триъгълника (или каквото е там) само когато се задейства системата. Също свети и когато изключиш ръчно. Във всички други случаи ако свети това е проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той си присветва,но след това светват постоянно триъгълника,ABS и червената сигнализация за ръчната.Постоянен звуков сигнал,който след това спира а трите сигнални лампи остават да светят.Сигнализацията за ръчната остава да мига(червена),а другите две светят постоянно(жълто).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Супърб или Суперб, но не и "Субър"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.