Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дори в кризата сме бързи


СТРАННИК

Recommended Posts

Порше Панамера - снимано на 25.05. около 11.30 в Пловдив на второто колело на панаира.Обърнете внимание че не е базовия вариант а турбо. Но колкото и да са бързи една шкода винаги му диша във врата ;)post-1653-13845322079_thumb.jpg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен това е извращение :smt0344 . Порше купе с 4 врати :smt018 .Те за това едвам не фалираха, но както се казва традиците не са това, което бяха. :-k

Ако и италианците направат Ферари с 4 врати е тогава, ще повърна, но както се казва всеки луд сномера си, и за всеки влак си има пътници. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3-4 седмици едно черно беше до мен на светофара на Орлов Мост, т.е. хич не са малко .... за страна като България smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в софия има поне 10 различни панамери =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз едно бяло съм виждал.

...Ако и италианците направат Ферари с 4 врати е тогава, ще повърна...
Почвай!

ferrari-limo2.jpg

Red_Ferrari3a.png

...а от ТУК можеш да я наемеш smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не това не е нормална кола, ако се поровим в чичко гугъл, кой знае какви извръщения ще намери особено руснаците са големи специалисти ;)

Имах в предвид серийна кола, но за да не мислите, че бягам от отговорност, пък обещаното си е обещано отивам да вземам един леген и почвам ](*,)

 

п.с. довечера сигурно, ще сънувам кошмари :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откакто Порше пуснаха "задномоторните водоноски" и мутраджийските жипки...,

работата тръгна назле. А преди им се мръщеха на "самурайските" Поршета - тия с моторче отпред...

 

В България има много подобни коли, защото отпускат лизинг за глупости,

иначе... кайно нуждаещ се, дето строи скромна къщура на плажа,

не би могъл да си го позволи. А Панамерата бая туули и киреч фаща smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, такова съм видял още 2009 от същия калибър в София. Някакъв ама ултра грозен чичка го караше - беше си пенсионер, то си личеше, но возеше някаква малка елитна, да... Та затова се отвращавам така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, такова съм видял още 2009 от същия калибър в София. Някакъв ама ултра грозен чичка го караше - беше си пенсионер, то си личеше, но возеше някаква малка елитна, да... Та затова се отвращавам така.

Значи чичиката е подхождал на дизайна на колата smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако мене ме питаш дизайна на колата е подхождал на чичката smile091

 

 

Аз бях още с астричката, още преди да се срещнем с Октавиана, и тоя като спря до мене се стреснах. smile048 Викам какво е това, много грамадно, някакво олд-скуул изглежда на пръв поглед, баш като джип спрямо астрата, като тръгна - звук от AMG настъпено на макс, а когато видях порше панамера отзад и се чу едно "ъъъъъъъ What the fuck? това порше ли е?!?!?!". И гледам четирите врати... "Епа, кой си го кефи, нека си го 'земе."

 

 

Като казвам "врати"... Сутринта на Раковска при Славейков имаше един опел вектра(мисля, че беше вектра) комби - такси - някой го беше сгънал по средата. Дясната врата беше при лявата влезнала, явно е опитал да мине някъде много бързичко (може би успоредно на пешеходната, нямам идея) и някой голям звяр го е отнесъл... Няма следи от другата кола, само таксито беше зарязано там и някакъв клошар го зяпаше. :) Щях да снимам, но нещо ме домързя да се връщам, нищо, че в 7:07 беше пусто като в мъртвило (така най-много ми харесва, хем си чувам как работи колата, хем си я карам с не повече от 1600 оборота, така да се каже "Влача си се с кеф!").

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.