Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дубликат на ключ за O1.


Цецо75

Recommended Posts

Значи колата ни е дошла от Италия по типичната схема с един ключ и без висулката с пин кода. Нормално. Трябва да извадя дубликат. Колата е О1 2002 феислифтирана. Еурата без висулката едва ли ще направят каквото и да е. Пък и съм собственик на Шкода от 2 седмици и вече натрупах достатъчно негативи от тях :)

 

Говорих с едни ключари дето уж ги чаткат нещата. Казаха че трябва да откачат мобилайзера за да измъкнат пин кода и да могат да я обучат за още един ключ. Можело да стане и през OBD-то извличането на кода, ама ще се разберяло на място. Хубаво.

 

Въпроса е с централното. Оригиналния ключ е от модела с сферична глава и два бутона. На някой правили ли са му дубликат, който да не е само за механично отваряне и палене, а да има и дистанционното за централното? В смисъл, той мобилайзера ще се обучи към нов ключ, ама централното към ново дистанционно може ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ET доколкото знам могат да ти извадят дубликат на кода на имобилайзера. Отиди при тях, докажи, че си собственик и готово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колега Цецо75,

Успя ли да си извадиш ключ - разкажи подробности, че и мен ме чака подобно нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.